Три момичета загинаха при удар между кола и автобус

  • 2 821
  • 40
Tри момичета загинаха при катастрофа автобус и лек автомобил беемве по пътя за Граф Игнатиево. Шофьорът на беемвето е в неизвестност и се издирва от полицията. По информация на "Дарик радио" и трите загинали са били бременни.

Да почиват в мир  Sad
Виж целия пост
# 1
Отвратително просто.Нямам думи да изкажа колко съм потресена.Дано да го хванат този с БМВ-то
Лека им  пръст. Cry
Виж целия пост
# 2
Явно е оставил БМВ-то и е избягал пеш  newsm78 може би ще го хванат скоро.
Виж целия пост
# 3
http://dnes.dir.bg/2007/10/21/news2237351.html
Виж целия пост
# 4
Всеки ден пътувам по този път - много е натоварен и опасен, но въпреки това е пълно с малоумни шофьори, които се мислят за недосегаеми, карат бързо и изпреварват при невъзможни ситуации. За пореден път виновникът се отървава жив и здрав. Дано си понесе последствията.
Виж целия пост
# 5
Как се е блъснал в автобус в насрещното, пък загиналите момичета са били на задната седалка? Не разбрах просто...

А, сега разбрах.
Виж целия пост
# 6
Инцидентът е станал около 21.45 часа снощи. Лек автомобил БМВ, управляван от 23-годишен водач, се движил с несъобразена скорост, застигнал и блъснал "Фолксваген". След удара фолксвагенът се преобърнал, а БМВ-то се завъртяло на пътното платно и е блъснато от движещ се насрещно автобус.
Виж целия пост
# 7
Връщаш се от сватба, караш с несъобразена скорост, а на задната ти седалка три бременни. Катастрофираш. Това, ако беше сценарий за филм, щеше да е най сюрреалистичния сюжет, на който съм попадала. Много жалко. Явно глупостта взима повече жертви от болестите.
Виж целия пост
# 8
Потресена съм CryБог да ги прости
Виж целия пост
# 9
Ох, ужасно е... Ще гледам новините довечера. Горките момичета... Sad
Виж целия пост
# 10
Преди малко го гледах по нова тв,просто ужас! Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
Виж целия пост
# 11
просто без коментар.
даваме повече жертви в автомобилни катастрофи от американците в ирак  #Cussing out
почивайте в мир, момичета Cry
Виж целия пост
# 12
Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
Виж целия пост
# 13
А чухте ли по новините, че двама от шофьорите са си тръгнали от болницата без да дадат алкохолна проба!!! И няма кой да ги принуди? Добре, че не са известни като Максим, че да ги накацат журналистите. Confused

Виж целия пост
# 14
Стана ми ужасно мъчно Sad мир на душите им
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия