Имам много, много кърма

  • 561
  • 7
Имам ужасно много кърма, постоянно съм подгизнала и вече не се търпи. За 1 месец напълних фризера и май ще трябва да изхвърлям. Ако има някой който я иска с удоволствие ще я дам. Всичко е в стерилни торбички, с дата ,най- старата е от 17.03. Ако има желаещи ,моля пишете на лични.
Виж целия пост
# 1
Пробвай в банка за майчина кърма.
Ще помогнеш на някой в нужда.
Виж целия пост
# 2
Да, имаше една тема за Банка за майчина кърма. Могат да минат да я вземат или ти да им я занесеш. Прегледай форума, преди броени дни се беше появила.
Виж целия пост
# 3
Не се изцеждай и остави да ти се регулира количеството кърма според бебчо. Ще отнеме седмица-две.
Виж целия пост
# 4
Абе недей изведнъж да спираш да изцеждаш, че може да се запушиш.Но ако намалиш течностите, изцеждаш по съвсем мъничко между кърменията, колкото да не те болят гърдите и пиеш един чай там, дето потискал лактацията/питай Буу, че му забравих името/, може и да се регулират нещата.Пробвай!
Виж целия пост
# 5
Чай от салвия е този за намаляване на кърмата Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Цеди между кърменията, а не след като нахраниш детето. Цеди само колкото да облекчиш напрежението, но все пак не намалявай рязко темповете на цедене, а постепенно.Леко-леко нещата ще се оправят. И аз бях така в началото, но този етап е преодолим. Отне ми около седмица, за да спра цеденето, притеснявах се, че ще започна да запушвам каналчета, но това не се случи - просто природатаси знае работата и тялото ти ще започне да произвежда толкова колкото е необходимо.
Желая ти леко и безпроблемно кърмене!
Виж целия пост
# 7
Цитат на: belinda
...и пиеш един чай там, дето потискал лактацията/питай Буу, че му забравих името/, може и да се регулират нещата.Пробвай!

Чаят е Салвия (градински чай) и наистина помага
Ти обаче не се отчайвай и знай, че скоро проблемът ти ще се превърне в удоволствие...Пожелавам ти да е по-скоро Grinning
А за изхвърляне на кърмата даже не си и помисляй или в БМК я давай или използвай фризера на съседите Wink , но как ще унищожаваш тази ценна течност Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия