Косопад от началото на бременността

  • 632
  • 8
Моля за съвет и помощ! Бременна съм в 5 месец ,а косопада и то обилен наблюдавам от 2 месец. От прочетеното в статиите и форума разбрах , че това явление е характерно за след раждането ,но не и преди това. При всяко разресване падат направо снопове коса. Имам проблеми и се налага повече да полежавам вкъщи. Не знам към кого д9а се обърна за съвет , към гинеколога или друг лекар. Ако някой е имал същия проблем моля да сподели как се  е оправил, съответно лекарства и препарати за мазане безвредни за плода. Много ще съм благодарна за съветите.
Виж целия пост
# 1
Моята коса също падаше много и след едно хубаво освежаване спря!
Виж целия пост
# 2
Ще спре всеки момент, не се притеснявай! Wink
Виж целия пост
# 3
Една моя приятелка имаше същия като твоя проблем и ходи на кожен лекар в Медицинска академия. Казаха и, че това било нормално и в момента, в който роди и спря косопада и след това не е получавала пак. Аз пък 3 месеца след раждането получих страхотен косопад. ПОчти 5 месеца ми падаше много косата. Много съм доволна от шампоана на Phyto Phytocyane и най вече като го комбинирам с отвара от корени от коприва, с която се обливам след измиване. Пробвай и ти, определено има ефект. Hug
Виж целия пост
# 4
Здравейте  и  аз съм в 6 седмица съвсм в началото, но вече  от 10-тина дни  имам  и  аз по силен косопад    ooooh!
Не му  обръщах внимание до днес , когато майка ми като видя каза, че това не  е нормално. Първо мисля да си поскъся косата, да си правя фрикции с отвара от лайка  и се надявам да се  пооправи.
Успех  Peace
Виж целия пост
# 5
Една моя приятелка имаше същия като твоя проблем и ходи на кожен лекар в Медицинска академия. Казаха и, че това било нормално и в момента, в който роди и спря косопада и след това не е получавала пак.
дано  по-скоро отмине, аз подобенпроблем за момента не съм имала
Виж целия пост
# 6
Говори с гинеколога ти. Да не би да ти липсват някакви витамини.  newsm78
Виж целия пост
# 7
Аз по същия начин като теб имах страхотен косопад в 5 месец от бременността и след като започнах да пия магнезий и желязо косопада спря и косата ми стана невероятно гъста и лъскава. Също ти препоръчвам да хапваш мюсли с кисело мляко всяка сутрин или през сутрин. Косопадът според мен не се дължи само на хормоналната промяна, а на недостиг на някои важни елементи, които плода изчерпва от майката и тя остава без запаси. Също и развалянето на зъбите. Консултирай се с гинеколог за приемането на някакви витамини.
Виж целия пост
# 8
При мен започна около 3 месец, около 5-6 спря, а след раждането да видиш какво става....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия