За Есберитокс на капки-да споделя

  • 38 854
  • 29
Едва ли тук има мама, която да не е давала на дечко някакви имуностимуланти или витамини по време на боледуване, с цел да се избегнат по-силни лекарства.....и най-вече антибиотик.
По принцип съм умерен скептик, но наскоро....скептицизмът ми се разклати. Станиславче направи 2 боледувания в рамките на 3-4 седмици. Не нещо страшно, но неприятно. Втория път го подгони някаква яка хрема и една никаква, ниска Т-37.2-37.5. Вземах Есберитокс на капки и почнахме 3 пъти дневно по 15 капки. Ами....ако щете вярвайте, но Т спря след 3 дни. Само на тези капки беше, на Коризалия(на Боарон) за хрема и вечер-капки виброцил в носа за отпушване. Разминахме се с антибиото, много съм доволна. Е, мъкна си хремата типично "п ясленски", но това беше. Реших да му издам цялата опаковка до края, но се чудя след какъв период мога да повторя? newsm78
Виж целия пост
# 1
Аз също подкрепям Есберитокса, вземам таблетки всяка есен и зима и съм супер доволна.
Виж целия пост
# 2
 Peace
И аз съм давала Есберитокс на капки.
Давах го 20 дни,а другите 10 почивка.Така 3 месеца.
Доволна съм от резултата Wink
Сега мисля на таблетки да й купя и пак да го пие.
Виж целия пост
# 3
много горчи беее  Sick
Виж целия пост
# 4
Ами разреждаш в малко водица или сокче за маскировка. Пие го моят, няма да да иде. Whistling
Виж целия пост
# 5
Давала съм всички видове Есберитокс - на капки и на таблети. Както в много други тема съм изразила мнението си, много съм доволна. Той ми е спасението - и за мен и за сина ми.
Виж целия пост
# 6
Момичета,аз го слягам в млякото сутрин и вечер ,а през деня в сока.Дали не го скапвам нещо с топлото мляко?Ама иначе не ще.Изписаха ни го 3*10 капки в продължение на 8 седмици.
Виж целия пост
# 7
Момичета,аз го слягам в млякото сутрин и вечер ,а през деня в сока.Дали не го скапвам нещо с топлото мляко?Ама иначе не ще.Изписаха ни го 3*10 капки в продължение на 8 седмици.
Хмммм...че колко е топло това мляко?? Ако е с телесна Т-не би трябвало принципно да има проблеми, мисля.
Виж целия пост
# 8
Е да, не е горещо а нормално за пиене.Сега като се замисля/след като спомена телесна Т/ май не би трябвало да е проблем.Не пише нищо за съхранението,затова шишето си го държа на стайна Т/ама аз май само питам  Wink/.
Виж целия пост
# 9
Е да, не е горещо а нормално за пиене.Сега като се замисля/след като спомена телесна Т/ май не би трябвало да е проблем.Не пише нищо за съхранението,затова шишето си го държа на стайна Т/ама аз май само питам  Wink/.
Давала съм го с АМ на сина си (лекаря каза, че не е проблем). Съхранявам го на стайна т-ра под 25гр. Simple Smile.
Виж целия пост
# 10
Две зими поред давах Есберитокса на Гергана и наистина зимите минаха доволно добре, според мен.
Виж целия пост
# 11
А на никого ли не му се е случвало кагато го давате на детето да почне да кашля -един вид като страничен ефект newsm78.При моето май е така и не и давам вече Thinking
Виж целия пост
# 12
Аз взех днес за втори път.Миналата година му давах също.Обаче Иво през деня е на ясла и няма как да му ги давам на обяд.Дали пак ще са ефективни или ....
Виж целия пост
# 13
Peace
И аз съм давала Есберитокс на капки.
Давах го 20 дни,а другите 10 почивка.Така 3 месеца.
Доволна съм от резултата Wink
Сега мисля на таблетки да й купя и пак да го пие.

И аз съм давала по тази схема. Само тази година пропуснахме иначе го давам от средата на август. Много съм доволна от резултата. Вече сме големи и давам таблетки, но и те са супер.
Понеже капките са горчиви ги давам в много мъничко сок, колкото да се преглътне и веднага след това в друга чаша само сок за да му измие горчивината от устата.
Виж целия пост
# 14
Аз взех днес за втори път.Миналата година му давах също.Обаче Иво през деня е на ясла и няма как да му ги давам на обяд.Дали пак ще са ефективни или ....
Питай педиатъра, но според мен трябва да си се дава както е указано за да има ефект.
Аз лично бих сменила имуностимулатора с такъв, който има удобна схема за даване. Изписан от педиатъра разбира се  Peace.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия