Аптека, в която приготвят лекарства?

  • 3 069
  • 12
Някой знае ли къде има такава аптека в центъра? Днес обиколих поне 10 и никоя в никоя не се приготвяха лекарства.

Предварително ви благодаря за мненията!!
Виж целия пост
# 1
В центъра незнам, но знам в Дървеница и в Студентски град.
Виж целия пост
# 2
Мисля, че в тази срещу Пирогов на Ами Буе приготвят.
Ако ти е удобно, разбира се.
Виж целия пост
# 3
На "Стамболийски", следващата пряка, след "Одрин", пада се на ъгъла на светофара при канала, там със сигурност правят лекарства (дано си разбрала по калпавото ми обяснение Embarassed )
Виж целия пост
# 4
ами знам да, ама зависи от "Центъра".
Има една съвсем близо до нас - точно на самия площад Славейков, минаваш нещо като тунелче, вътре е по-широко, има едно кафе, казваше се Катерина преди и там е аптеката, правят много експресно всякакви лекарства по рецепта.
Поне аз там правя винаги при нужда.
Виж целия пост
# 5
Редута - аптека Дряновски

ако искаш да давам координати
Виж целия пост
# 6
Цитат на: Liorena
ами знам да, ама зависи от "Центъра".
Има една съвсем близо до нас - точно на самия площад Славейков, минаваш нещо като тунелче, вътре е по-широко, има едно кафе, казваше се Катерина преди и там е аптеката, правят много експресно всякакви лекарства по рецепта.
Поне аз там правя винаги при нужда.


сетих се къде е, мерси много за информацията
Виж целия пост
# 7
Абе и аз обиколих целия Пловдив, за да намеря къде приготвят лекарства. Ужас, трябваше ми едно за подсечено дупеи направо кошмар докато открием такава аптека.
Успех ти желая.
Виж целия пост
# 8
Цитат на: evpraksia
Цитат на: Liorena
ами знам да, ама зависи от "Центъра".
Има една съвсем близо до нас - точно на самия площад Славейков, минаваш нещо като тунелче, вътре е по-широко, има едно кафе, казваше се Катерина преди и там е аптеката, правят много експресно всякакви лекарства по рецепта.
Поне аз там правя винаги при нужда.


сетих се къде е, мерси много за информацията


Успех! Neutral Face
Виж целия пост
# 9
1. Аптека МЕДА. На Васил Левски, малко преди пресечката с Раковски - там където тролеите излизат от тунела под НДК.
2. На Сливница, на спирката в посока Люлин, точно след Христо Ботев, ако идваш от центъра.
Виж целия пост
# 10
а също и на раковска, като излязат тролеите от тунела на НДК и завият, срещу спирката на тролей 9..даже и вкъщи носят лекарства..
Виж целия пост
# 11
Също и на Фритиоф Нансен и Любен Каравелов- тоест аптеката е на Л Каравелов в самото на4ало от Фр Нансен вдясно, в едно леко двор4е се влиза
Виж целия пост
# 12
Преди две години имаше такава аптека в един от бизестените на пл. Славейков. Тези от страната на Бенетон. Само, че не си спомням точно в кой от трите. Иначе аптеката се намираше в дясно при нахълтване в бизестена.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия