Джипита във Варна

  • 2 385
  • 7
Темата за педиатри във Варна ми беше много полезна,но сега ми се ще да отворя нова- за джипитата във Варна-отзиви,препоръки и т.н.Аз не съм доволна от нашето джипи и бих го сменила,така че ще се радвам да видя вашите мнения.Благодаря предварително
Виж целия пост
# 1
Ние ходим при Рачева - медицински център "Младост". Много сме доволни от нея.
Виж целия пост
# 2
Д-р Кишева МЦ Варна медика, тел. 622-622 - винаги има време, вдига телефона когато и да и звъня, дава направления без проблем!
Виж целия пост
# 3
Испар Вейсалов 4 поликлиника /ако не греша - тази във възраждане/.
Много съм доволна: млад, внимателен, винаги ме изслушва и се съобразява с моите искания до колкото може /винаги отказвам антибиотик веднъж ме убеди че се налага и май беше прав/ и никога не ми е отказвал направление. Единствен недостатък е че има много пациенти и се чака доста, а не работи с часове, но никога не ме е претупвал.
Успех
Виж целия пост
# 4
Д-р Кишева МЦ Варна медика, тел. 622-622
Супер е д-р Кишева.  Peace
Виж целия пост
# 5
Благодаря на всички за информацията.Утре смятам да прозвъня и да попитам дали приемат нови пациенти
Виж целия пост
# 6
Ако не е късно, да ти препоръчам и д-р Емил Константинов- в старата къща зад Градска б-ца работи.
Виж целия пост
# 7
Д-р Нина Ганчева, в ДКЦ "Света Клемантина" (бившата градска болница) - цялата ми фамилия е при нея, много добър диагностик.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия