Адрес и телефон на фирма

  • 6 626
  • 10
Моля ви момичета помогнете ми с адреса или телефона на фирмата за ламинат в кв. Левски. Пуснах търсачката но не можах да го открия а знам , че го има.
Виж целия пост
# 1
Нашият паркет е от една фирма там, не знам дали е същата - "Драго - СС", тел.9454776; 0889713229.
Виж целия пост
# 2
На мен са ми обяснявали за някакъв склад за ламинат там, но не знам точен адрес Thinking
Виж целия пост
# 3
Честно казано и аз не знам как се казва фирмата. И на мен така ми казаха , че е склад и има голям избор , друго нищо не знам.
Благодаря за телефона , утре сутринта ще се свържа.
Виж целия пост
# 4
Ако става въпрос за фирмата ,която има реклама на последната страница на вестник "Седмична поща", то телефона на склада в кв.Левски е
945 49 69       
945 42 67
.
Имат и складове и шоу-рум  и в Младост, Овча купел, Люлин,Лозенец и Бели брези .Ако искаш телефоните на някои от тези обекти- пиши, докато не съм изхвърлила вестника  Peace
Виж целия пост
# 5
Точно за тази фирма става въпрос , най удобен ми е магазина в Люлин. Ако не те затруднявам моля да ми изпратиш телефона или адреса.
Предварително ти благодаря !!
Виж целия пост
# 6
Няма проблеми  HugТелефон в Люлин :
927 90 33
0889 299 780

Адрес:кв.Люлин 8, ул.Тодор Влайков 27 /това пише на вестника / Peace
Виж целия пост
# 7
Благодаря за бързия отговор !!!
Виж целия пост
# 8
Моля ви момичета помогнете ми с адреса или телефона на фирмата за ламинат в кв. Левски. Пуснах търсачката но не можах да го открия а знам , че го има.
945 49 6г
945 42 67
Левски ул.Бесарабия 57 до ъгъла с ул.Лепенец/ до автосттукла кобра

в4ера си купихме ламинат и се разбрахме за днес сутринта монтаж ве4е сме с ламинат Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Ако става въпрос за фирмата ,която има реклама на последната страница на вестник "Седмична поща", то телефона на склада в кв.Левски е
945 49 69       
945 42 67
.
Имат и складове и шоу-рум  и в Младост, Овча купел, Люлин,Лозенец и Бели брези .Ако искаш телефоните на някои от тези обекти- пиши, докато не съм изхвърлила вестника  Peace

Здравейте, ще съм Ви много благодарна ако споделите данните за контакт на склада в Младост и Лозенец! Благодаря предварително:)
Виж целия пост
# 10
Намерих ги! Имат сайт и координатите са на началната страница:

http://www.parketsofia.com
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия