Не иска да си пие млякото

  • 388
  • 5
От около 2 седмици,бебка не иска да си пие млякото вечер.Като стане време за хранене само да види бибата и почва да се кисне.Когато се помъча да и я вкарам в устата тя започва да плаче.След неистови усилия от моя страна и половин час мъки, накрая в просъница го изяжда.Възможно ли е сама да се отказва от бибата?На 6 месеца сме и засега сме 2 пъти на мляко.Сутрин и вечер.Сутринта няма проблем.Приемам всякакви съвети.Предварително благодаря!
Виж целия пост
# 1
Моите бебки, точно когато бяха на 6 месеца не искаха да се хранят вечер. Разнясяхме се на ръце и какво ли още не. Но нищо не помогна. Продължиха така 2 месеца. И изведнъж започнаха да си го пият. Да не би храната преди млякото да й идва много и да не е огладняла. С какво хранеш преди млякото? Можеш да пробваш да го даваш с лъжичка, но си е голяма играчка. Ми друго не се сещам. Най- верояно е период, който ще отмине.
Виж целия пост
# 2
Давам плодово пюре на Ганчев с няколко бисквитки,но не е толкова много и преди беше същото,но си хапваше млякото. Confused
Виж целия пост
# 3
Не се притеснявай....и Иса имаше такива периоди...даже се е стигало да пие по 30 гр. мляко на ядене.....
Виж целия пост
# 4
Опита ли да смениш биберона с такъв с повече дупки?
Магдалена в един период много се цупеше на млякото, пийваше по 5-6 глътки и го избутваше недоволно.
Оказа се, че тъй като количеството мляко беше повече, просто трябваше да се пие много по-дълго, и тя недоволстваше от това.
Виж целия пост
# 5
Цитат
След неистови усилия от моя страна и половин час мъки, накрая в просъница го изяжда.
Ти сама си си отговорила ,когото млякото се отказва в бодро състояние се пие в просъница. Ние само по този начин пием мляко. Може да ти звучи странно ,но е така. Моето бебче отказа да суче към третия ,четвъртия месец ,отказваше и шише повече от месец се бях видяла в чудо ,то не бяха доктори и т. н. Добре че едно майче от форума не ме светна за тази тънкост "хранене на сън" само така хранех бебчето близо два месеца след това започнах захранването и от тогава бебчо признава само лъжица ,но продължавам вечер по два пъти да давам мляко в полусън, не може без мляко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия