Кола маска на лице - идеи,мнения...?

  • 2 987
  • 7
Пускам темата,защото не видях такава подобна.Та въпроса ми е свързан с това, какво мислите за колата на лицето,тъй като от 2-3 дена ми е влязла някаква муха в главата да си направя обаче още не смея. Спирам се, защото после като се сетя, че редовно трябва да се ходи да се махат и се Thinking Няма как да се пропуска, все пак това е лице и там всичко ясно се вижда. Днес се гледам и не виждам да има много косми,че да ги махам, виждам само мъхче, което си е нормално, ама не, като съм се закелешила кат магаре на лед. Колкото и пъти така да съм се опарвала, все не съм си взимала поука  Embarassed Кажете вие какво мислите по въпроса? Махате ли си ги и ако да, колко време горе-долу минава, докато ви поникнат  newsm78 Та, въпроса е : Да започна или да не започна?   bouquet
Виж целия пост
# 1
Аз не бих започнала в никакъв случай.А и щом е само мъх... Thinking
Виж целия пост
# 2
Луда ли си Shocked какво имаш предвид под "лице", освен над горна устна и вежди не виждам какво ще си коламаскираш, още повече мъх #Crazy
Виж целия пост
# 3
Serendipity е права Flutter Не рискувай, че да не стане по-зле Laughing
Виж целия пост
# 4
Луда ли си Shocked какво имаш предвид под "лице", освен над горна устна и вежди не виждам какво ще си коламаскираш
И аз това се питам, дали съм луда  newsm78 Под лице имам предвид самото лице  Wink Незнам тия дни кво ми става,ама от няколко дни само кусури си търся. Покрай Пълна промяна доста взех да изпатквам и затъпявам явно  Embarassed
Всеки път като му кажа нещо на мъжо,че смятам да си правя той ми вика: "Ти добре ли си?"
Вече започвам да го разбирам  Grinning
Виж целия пост
# 5
Луда ли си Shocked какво имаш предвид под "лице", освен над горна устна и вежди не виждам какво ще си коламаскираш
И аз това се питам, дали съм луда  newsm78 Под лице имам предвид самото лице  Wink Незнам тия дни кво ми става,ама от няколко дни само кусури си търся. Покрай Пълна промяна доста взех да изпатквам и затъпявам явно  Embarassed
Всеки път като му кажа нещо на мъжо,че смятам да си правя той ми вика: "Ти добре ли си?"
Вече започвам да го разбирам  Grinning

Опитай нещо по-щадящо Laughing Коктейлче например за настроение Grinning И послушай мъжа си, поне за това  Joy
Виж целия пост
# 6
Луда ли си Shocked какво имаш предвид под "лице", освен над горна устна и вежди не виждам какво ще си коламаскираш
И аз това се питам, дали съм луда  newsm78 Под лице имам предвид самото лице  Wink Незнам тия дни кво ми става,ама от няколко дни само кусури си търся. Покрай Пълна промяна доста взех да изпатквам и затъпявам явно  Embarassed
Всеки път като му кажа нещо на мъжо,че смятам да си правя той ми вика: "Ти добре ли си?"
Вече започвам да го разбирам  Grinning

Опитай нещо по-щадящо Laughing Коктейлче например за настроение Grinning И послушай мъжа си, поне за това  Joy
Ще пробвам  Grinning Wink
Виж целия пост
# 7
Не пробвай-по лошо ще стане....моя позната започна такава процедура преди 2 год. и сега я гледам някои от мъхчетата са станали направо черни косми и е ужасна гледката докато пораснат за следващата коламаска...а е само на 25 години...сега съжалява, че е започнала с тази процедура....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия