Страхотна закуска с овесени ядки - Гранола

  • 1 326
  • 8
Вчера си купих за пръв път овесени ядки и след дълго чудене и ровене в сайта намерих ето тази тема Експериментирах и промених някои неща (не сложих стафиди, защото нямах,ядки - защото не ги обичам в комбинация със сладко и ванилия и канела, защото забравих  Embarassed)
След като опекох ядките и изстинаха залях част от тях с прясно мляко и нарязах един банан вътре.
Ауууу такава вкусотиика не бях яла Crazy, та затова реших да ви подсетя за нея, Мнооогооо е вкусно мляс, мляс  Laughing
Виж целия пост
# 1
Ами нямаше ли да е по-лесно просто да пуснеш постинг в старата тема?

Иначе няма спор, че гранолата е вкусна, здравословна и полезна храна.
Виж целия пост
# 2
Ами нямаше ли да е по-лесно просто да пуснеш постинг в старата тема?

Иначе няма спор, че гранолата е вкусна, здравословна и полезна храна.
Първоначално и аз така помислих, но когато реших да публикувам поста се появи надпис, че темата е по-стара от 120 дни и е желателно да пусна нова тема с линк към старата  Hug
Какво значение има - идеята ми е да ви подсетя за тази закуска, а ако някоя новак като мен не я е видял да е види, защото наистина е много вкусна  Hug
Виж целия пост
# 3
Овесените ядки са полезни само когато са сурови Naughty, а да се пекат с олио си е направо пържене  newsm78
Виж целия пост
# 4
и аз мисля като savina_h, не и се струва много апетитни 1 чаша олио и овесени ядки, това си е чисто пърежене.
Виж целия пост
# 5
Ами аз не твърдя, че закуската е много полезна, диетична или там каквото мислите, нито пък, че е много полезно да се пържи  newsm78, просто е много ввкусна  Hug
Виж целия пост
# 6
не се притеснявай, ние не те нападаме  Hug просто изразяваме мнение, и благодаря за рецептата  Peace
Виж целия пост
# 7
Аз да се застраховам  Mr. Green
 Hug
Виж целия пост
# 8
Овесените ядки са полезни само когато са сурови Naughty, а да се пекат с олио си е направо пържене  newsm78
Съгласна съм, че в повечето храни с топлинната обработка отпадат голяма част от полезните им свойства. Но овесените ядки са зърнен продукт, защо да не са полезни печени? Питам информативно, не се заяждам  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия