Как гадно ме излъга една продавачка от GEOX !

  • 16 136
  • 81
Не , че ще постигна нещо с тази тема , ама да ви предупредя все пак  Rolling Eyes
Вчера търсехме ботушки на малкия . Харесахме един модел на GEOX и след като взехме малкия от градина тръгнахме да го купуваме . Добре , де но в мола нямаше нашият номер , в магазина на Витошка също и понеже последната надежда беше магазина на ул.Съборна , мъжът ми най - учтиво помоли продавачката да провери там дали има №  Confused
Онази ни изгледа все едно сме някакви клошари и надуто каза ,ч е била сигурна , че няма и там .
Мъжът ми все пак настоя и тя с явно отегчен вид влезе да говори отзад ...  Close вероятно , за да не я чуем или както се оказа в последствие - изобщо не се е обаждала  Sick Sick Sick
Аз обаче я видях , че лъже ...  Confused просто и личеше от 100км.
Чудя се какво и струваше , гледа ни с малко дете , мокро , студено ...

С две думи - отидохме на Съборна , купихме ботушки , имаше и от двата цвята ... отношението беше перфектно . И попитахме звъняли ли са от другият магазин . Момичето каза , че никой не е звънял ...  ooooh!

Имайте едно на ум , че някога може да ви излъжат така и не се доверявайте !

Виж целия пост
# 1
Е.а си гадината.
Виж целия пост
# 2
Тази определено не е ставала за продавачка - кво и пречи да звънне!!! #2gunfire
Виж целия пост
# 3
Също така , ако някой знае телефон за контакт със собственика или управителя или какъвто и да е там , моля да ми го даде на лични !
Виж целия пост
# 4
Tи пък гадно се оплачи на собственика/ управителя  Twisted Evil
Виж целия пост
# 5
Tи пък гадно се оплачи на собственика/ управителя  Twisted Evil
Стига да го намеря  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Аз директно бих се оплакала, все някак ще го намериш.
Виж целия пост
# 7
Тия надути пуйки кога ще разберат,че са САМО продавачки и работата им е да обслужват клиентите на нивото на цените на фирмата за която работят!!!
Това за пореден път ме убеждава,че услугите в Б-я са на кота 0.....

Дано успееш да се оплачеш,поне да ти олекне.Марти да си носи ботушките с удоволствие.

Виж целия пост
# 8
Въпрос на време е да намеря собственика ...
Все пак - съжалявам , че на момичето и се иска да е принцеса , но е просто продавачка , в което няма нищо лошо ...
Ето , тази от Съборна се държа перфектно  Hug Даже мъжът ми им остави парички на момичетата да се почерпят !
Виж целия пост
# 9
Е и мен така едни път ме изпързаляха точно в този на Съборна и тогава отидох на Витошка и се оказа че има същия модел и си ги купих от там.
Виж целия пост
# 10
Аз също съм много недоволна от обслужването в CCS, продавачките са адски надути пуйки и като чета така май за там става дума.На Витошка са ок, там даже ми взеха телефона ако им докарат номерация (пак за детски обувки ставаше дума) да ми се обадят.След 2 седмици ми звъннаха да ми кажат, че не са получили и не се очаква да получат.
Виж целия пост
# 11
Въпрос на време е да намеря собственика ...
Все пак - съжалявам , че на момичето и се иска да е принцеса , но е просто продавачка , в което няма нищо лошо ...
Ето , тази от Съборна се държа перфектно  Hug Даже мъжът ми им остави парички на момичетата да се почерпят !


   PeaceАми питай тях за тел. на управителя.
Виж целия пост
# 12
Не konstans , на Витошка ме излъгаха  Sad
Абе изобщо ... ще им тегля една майна и ще си ходя само в ECCO  Peace Досега там никой не ми е правил такива селски номерца  Confused
Виж целия пост
# 13
Това са телефоните на geox в ccs
+ 359 2 963 54 45
+ 359 2 943 53 31
Не може ли да звъннеш и с най-невинен тон да поискаш телефона на управителя?
Виж целия пост
# 14
Всеки магазин е длъжен да има книга за рекламации. Поискай такава от продавачката или книга за похвали и оплаквания. Заяви й в директен текст, че няма да позволиш на първо място да се подиграва с теб като клиент, и на второ да злепоставя така работодателя си. Много мекички стават, като им се викне или направи проблем за обслужването. Искай да се видиш с отговорника на обекта - Управител, собственик на магазина и пр. и му обясни ситуацията.
Геокс не са по 10 лв., за да си позволява някаква фукла да проваля добрия имидж на марката и магазините.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия