маска с морска сол и кафе??

  • 15 188
  • 22
Здравейте на всички  Hug Разбрах ,че имало ефикасни домашни маски с кафе и морска сол за целулит и стрии!Някой опитвал ли го е ?има ли ефект?а ще кажете ли как точно се ползва морската сол  Shocked
Виж целия пост
# 1
Правила съм и двете. Като че ли съм по-доволна от кафето, защото е дребно и по-добре жули  Grinning
Не е много точно да ги наричаш маски, по-скоро са масажи с морска сол и кафе. Към първото знам, че се добавя мед и се ползва по-дребно натрошената сол.

При редовна употреба, ако не целулита, то поне състоянието на кожата видимо се подобрява, изглажда се. Просто от масажа, почервеняваш леко, което значи че има прилив на кръв, а това е много полезно за кожата. Подобен ефект има и твърдата луфа ако се ползва през ден  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Ползвам комбинацията от кафе + зехтин за домашен пилинг.
Луфа също ползвам при всеки душ, освен в случай, когато много бързам.
Целулит нямам, но при всички случаи ако редовно се масажираш, съм убедена, че ще се повлияе положително.
Успех!
Виж целия пост
# 3
Това не са маски ,а могат да се нарекат масажи,или по скоро пилинг.Ползват се за лице и за тяло.Ефекта е поразителен,ако се правят редовно!
Виж целия пост
# 4
Кафето е много полезно и ефикасно не само за целулита,но и за пилинг,даже понякога се чудя защо въобще давам пари за разни мазила,като същия, та дори по-добър ефект се постига с домашни трикове Simple Smile
Виж целия пост
# 5
За целулит да, но за стрии мисля че не са ефикасни.Но мога и да греша?!
Виж целия пост
# 6
За целулит да, но за стрии мисля че не са ефикасни.Но мога и да греша?!
Не грешиш. Пред стриите и пластичните хирурзи са безсилни, образно казано. Нищо не помага.
Виж целия пост
# 7
масаж с кафе (утайка) действа чудесно  на целулита Peace
Виж целия пост
# 8
Използвала съм кафето(утайката)за пилинг на лицето и определено може да се каже,че имаше някакъв ефект, за целулит незнам  Grinning Wink
Виж целия пост
# 9
Това не са маски ,а могат да се нарекат масажи,или по скоро пилинг.Ползват се за лице и за тяло.Ефекта е поразителен,ако се правят редовно!
а на лицето пък какъв ефект се получава?
това с морската сол не ми се вижда удачно за лице.
Виж целия пост
# 10
най-редовно си правя пилинг на тялото с утайка от кафе и зехтин.Целулита ми не мога да кажа че изчезна но определено много намаля.Кожата става мека и добре омазнена .Пробвай .
Виж целия пост
# 11
Това не са маски ,а могат да се нарекат масажи,или по скоро пилинг.Ползват се за лице и за тяло.Ефекта е поразителен,ако се правят редовно!
а на лицето пък какъв ефект се получава?
това с морската сол не ми се вижда удачно за лице.
За лице: смесваш утайката от кафе с зехтин и става чудесен ексфолиант.
Виж целия пост
# 12
Правя си масажи с утайка от кафе и зехтин за целулита,след това кожата става супер мека и гладка.Използвам като в допълнение и масажен диск.
Виж целия пост
# 13
а значи към утайката от кафе се прибавя зехтин,но колко лъжици  Rolling Eyes да не стане някое мазало  Crazy а горе долу кога забелязахте промяна в кожата при остоянство?Дали помага и за малките червени пъпчици  #Cussing out
Виж целия пост
# 14
а значи към утайката от кафе се прибавя зехтин,но колко лъжици  Rolling Eyes да не стане някое мазало  Crazy а горе долу кога забелязахте промяна в кожата при остоянство?Дали помага и за малките червени пъпчици  #Cussing out

Аз прибавям зехтин според количеството утайка,с което разполагам,слагам,докато стане лесно за разнасяне,но не разбирай да тече зехтин,лесно ще се ориентираш-когато утайката е без зехтин е по-суха,рони се,прибавяй зехтин до получаване на консистенция добра за разнасяне-имам предвид за целулита Simple Smile
Аз слагам много малко зехтин,о/о 1/2лъжичка,кафяна,пак казвам-зависи от количеството утайка,с което разполагаш.Когато правиш масажите с чиста утайка е много неприятно и краката стават много по-бързо червени,докато зехтина малко омекотява и по-лесно се разнася самото кафе,респективно и масажът е малко по-приятен.
И не очаквай чудеса,аз още си имам целулит,след мазане,увиване с фолио,тичане,мазане с какво ли не.
Относно малките червени пъпчици-не мога да кажа дали помага,все пак внимавай,не ми се струва подходящо да ги третираш точно с утайка,да не се раздразнят още повече.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия