подарък за рожден ден-помощ

  • 660
  • 10
Здравей те скъпи мами,имам нужда от малка помощ.Утре сме канени на рожден ден на момченце което става на годинка,какъв подарък е подходящ,споделете мнения.Много сам затруднена.По принцип детето си има всичко,но нещо трябва да измисля. Rolling EyesБлагодаря предварително.  bouquet
Виж целия пост
# 1
Бънджи-гащи  newsm78 newsm78 newsm78 /как мислиш/..... или един голям мечок....
Виж целия пост
# 2
За бънджи гащи е голямо според мен!
До колко пари можете да си позволите да купите подарък?
Виж целия пост
# 3
Ей, голям съм заплес -изобщо не обърнах внимание  smile3555 ..... верно, за какви пари ...
Виж целия пост
# 4
Момичета по принцип родители те на това бебче са с големи финансови възможности.Има всичко.Аз мога да си позволя нещо скромничко,тъй като след дни трябва да подготвям рожденния ден на дъщеря ми която пък на 19 ноември прави годинка.
Виж целия пост
# 5
Зависи колко ти е близко детенцето, т.е. това определя и сумата която ще решиш да отделиш.
Ако е задоволено от към дрешки, някоя хубава играчка никога не е излишна. Например кола с дистанционно управление...
Виж целия пост
# 6
Ми не са ни от най близките.Дали албум за снимки е добър избор.Как мислите.
Виж целия пост
# 7
Ми не са ни от най близките.Дали албум за снимки е добър избор.Как мислите.

Даже е чудесна идея Peace
Виж целия пост
# 8
Аз мисля, че албум за снимки е чудесен подарък...за майка му.   Rolling Eyes
Миля, по-добре купи нещо лично за детето. По своето знаеш, че децата на тази възраст се радват на занимателни игри. Аз лично бих купила нещо като конструктор - за малки деца, разбира се - дето се нареждат едни големи форми, продават се в найлонови торби; също смятам, че детето би се зарадвало на "нещо, което се вкарва някъде" Simple Smile - има едни като много кофички с различни размери и взлизат и излизат една от друга.
Дано съм ти помогнала Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Знаеш ли наистина има едни такива играчки - дървена кутия /къща или др./ с различни отвори в нея и отделно играчки - фигурки, които се вкарват в съответните дупки - сещаш ли се....ох не мога да се сетя как се казват точно, ама мисля, че такъв вид играчки ще свършат работа, а пък не са и скъпи - хем, че са и полезни. Виждала съм такива за около 5-8 лева.....
Виж целия пост
# 10
Да,наистина един констуктор даже и в повече едва ли ще е излишен.Особено ако знаеш с какви играчки разполага,можеш да го избереш по-различен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия