Притеснена съм

  • 1 242
  • 5
Здравейте,искам да споделя притеснението си с вас Sad и да попитам,дали някой се е сблъсквал с такъв проблем.След 3 месеца сина ми ще навърши 3 години.От около месец на лявата му бузка започна да расте пъпчица.Предположих ,че ще отмине,както се е случвало и преди.Но този път не стана така.Оформи се нещо като брадавица,но не кафява или червена каквито са при големите хора,а с нормален телесен цвят.Заведохме го на кожен лекар,предписаха му кремче,но не се повлия въобще.След 1 месец ще ходим на контролен преглед,но аз доста се притеснявам и затова се допитвам и до вас.
Виж целия пост
# 1
На нас ни се беше появило такова "изръстъче", но точно на ноздрата на нослето, като брадавица с телесен цвят и като че ли лекичко се увеличаваше във формата на червейче. Бяха ни предписали Индекстол мисля че беше кремчето, но не се повлия. Заведохме го в Дерматологията на Александровска и там го изгориха и вече няма проблем. Всъщност се оказа, че това е вследствие на вирус, който се предава генетично и го е наследил от татито, на когото също му излизат чат-пат разни израстъци и брадавици и само ги маха. Този вирус мисля че се казва папилома вирус, не е заразен, просто си го носиш и това е. Също ни предписаха някакъв имуномодулатор, който евентуално може да повлияе на вируса и да не появяват повече израстъчета.
Надявам се да съм ти била полезна.
Виж целия пост
# 2
Здравей,

Опасявам се, че така както си го описала само врачка може да познае за какво става дума   newsm78 Пусни снимка ако имаш възможност.

А защо не потърсите и друг/и кожни лекари за мнение?
Виж целия пост
# 3
На нас ни се беше появило такова "изръстъче", но точно на ноздрата на нослето.....
Надявам се да съм ти била полезна.

Да много благодаря,че сподели.А как откриха този вид вирус?Направиха ли някакъв вид изследвания?Взеха ли проба?
А изгарянето при пълна упойка ли направиха?Извинявам се за многото въпроси,но  тогава и ти вероятно си се притеснявала,както аз в момента  Sad
А също мислим да направимз и консултация при друг доктор.
Виж целия пост
# 4
Бенмари, защо пишеш, че брадавиците са с друг цвят? Мой познат има и до ден днешен - цвета е нормален /като на кожата/ става леко изпъкнало, без зачервяване, издава се и понякога леко се напуква отгоре. Ходи като се появят на лекар и му казаха, че са брадавици, горят се безболезнено и веднъж изгорени рядко се появяват на същото място, но остава леко петънце /не е грозно или да привлича погледа/. Някой се появяват, но не се доразвиват и си стоят като пъпчици, но малко по-различни.
Вируса, за който говори мамата по-горе съм чела, че се появяват тези израстъчета /имаха си име - ама сега не се сещам, същото както при вагинални израстъци при жените им е името  Rolling Eyes/ се появявали предимно по по-деликатни места по кожата - врата, до мишниците и така нататък /но сега се сетих че една близка гори едно такова на слепоочието newsm78/. Те се горят и повече не се появяват на това място. Аз имам такива по врата. Не ми остава време да ида до кожната да ги изгори. Лятото пробвах със смокиново мляко. Мястото се зачерви, израстъчето също, после завехна и изчезна. Но моята кожа е доста чуствителна и остана тъмно петно, но кожата стана идеално гладка. Предполагам с времето и петънцето ще изчезне.
Виж целия пост
# 5
Кураж майче, дано бързо да се оправите! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия