чупливи нокти

  • 10 081
  • 16
Напоследък ноктите ми започнаха да се цепят по дължина.Ползвам заздравител на Перфект 3 в 1,зеления,но и той не помага.Запачнах да пия Калмацин,но резултат няма.Сега ми казаха да мажа ноктите с йод.Някой чувал ли е за такова нещо и този йод специално за нокти ли е или е обикновен йод?Дали не е липса на някой витамин в организма?
Виж целия пост
# 1
Преди време също бях на вълна мазане с йод-разбира се резултат нямаше,но през деня ме беше срам да се покажа с боядисани пръсти.Аз използвах йод за промиване на рани от аптеката.
Виж целия пост
# 2
az sam si mazala noktite s iod, mn efekt nema6e pak i beh ne postoqna  Embarassed za6toto tva jaltoto po noktite koeto ostava ot ioda e mn nepriqtno. Moita manikioristka mi kaza 4e vsi4kite i klientki ne sa dovolni ot zazdravitelite si dori i tezi na perfect. Tq mi prepora4a s limov i med da gi maja. Moje samo i s limon po 15 min.
Виж целия пост
# 3
По-скоро мазането трябва да е с  течен витамин А (продава се в аптеките). Това за йода според мен е абсурдно, като знам за колко време се маха оцветяването от него. Иначе за витамин А ми го беше казала педиатърката за малката, когато единия нокът и се беше нацепил. Така и не го направих, но ми се струва логично.
Виж целия пост
# 4
Изобщо не се занимавай с никакъв йод - само ще си ходиш с жълто-кафяви нокти , а ефект няма да има. Защо не смениш заздравитела за нокти за известно време. Аз съм доволна от тези : http://www.bulcosmetics.com/product_info.php?cPath=2_8&products_id=11
http://www.bulcosmetics.com/product_info.php?cPath=2_8&products_id=6
http://www.bulcosmetics.com/product_info.php?cPath=2_8&products_id=13

Това че са български не означава че са лоши, а и не са скъпи - около 2 лева са. Успех!
Виж целия пост
# 5
За всеки е различно, но въобще не е глупаво и абсурдно мазането с йод, аз от личен опит знам колко добре действа той! Проблема с пожълтяването въобще не е толкова голям, има си начини да се прикрие. Ако се ползва плътен и тъмен лак е изключително лесно, аз не ползвам такива и пак съм се справяла с жълтеенето-просто се маже малко преди баня или когато няма да се налага излизане. След мазане веднага попива и не цапа изобщо, веднага може и да се лакираш. Аз лично не виждам положителен резултат от заздравителите, макар че някои са доволни от тях, имам от тях, имам и други професионални продукти, но за мен йодът си е най-мощното средство. Ефект от него ще има след редовно мазане поне 1 -2 пъти седмично, след толкова време колкото е нужно, за да израстне нов нокът, но вече подхранен! Жълтеенто се маха по-лесно и ако се маже с лимон след йода! Аз се мажа като съм сипала йод в шише от лак и се мажа с четчицата,така не се цапат много пръстите! Има ефект-само упоритост трябва и малко вече изобретателност!
Виж целия пост
# 6
  С мой те нокти имах същия проблем- изрязах ги, оставих ги да починат.Не ползвам пила. Единствено като ги изрежа ги оформям и след това ги оставям да си растат на воля. Само гланц или лак и това е.
Виж целия пост
# 7
И аз имам същия проблем с ноктите. Всеки ден ги мажа с какво ли не, заздравители, лимони, масла и нищо не помага. Вчера пак си ги отрзах, макар и да не ми се искаше въобще, ама кво да направя. Всеки ден се чупят с скоростта на светлината. Азък само дет толкова ги чаках да пораснат. Ейййй така мЪ е яд  Cry
Виж целия пост
# 8
Витамин А от аптеката, и си купи стъклена пила, тя е най-щадяща за ноктите. Включи продукти със съдържание на йод в хранителния си режим, според мен не е нужно да се мажеш с йод, сигурно оцветява като за световно  Sick Ааа и ако имаш възможност си купи заздравител за нокти на Пупа, много са добри.
Виж целия пост
# 9
Аз съм много доволна от заздравителя на OPI Nail Envy май се казва...Първоначално се нанасят два пласта  и после всеки ден по един , до края на седмицата. Определено има ефект при мен
Виж целия пост
# 10
Биотрейд имат балсам за здрави нокти "MAXI". Много момичета са доволни, включително и аз  Sunglasses

Виж тук
Виж целия пост
# 11
Сложих си гел и се родих Hug Първите два опита бяха неуспешни, но накрая попаднах на кадърно момиче и вече 6 месеца не съм била без маникюр или със счупен нокът. Направо рай за жени като мене, които нямат толкова време да си поддържат ръцете Sad
Виж целия пост
# 12
Сложих си гел и се родих Hug
belind-Е, дай малко повечко инфо, че аз съм ужасно зле с ноктите. Thinking
То масло за нокти на Икаров ли не беше, то балсам на Биотрейд, ли не беше, то 3 кутии с витамини, най-малко, на Мерц за нокти +Анти ейдж ли не пих, 2-ра стъклена пила за нокти чупя.... Не и не! #Cussing out #2gunfire
Все същите ужасни, белещи се нокти Close. Не чупещи се, защото това значи, че са твърди, а точно меки и белещи се нокти. Ужас! Twisted Evil
Иначе от заздравителите> 3-то шише на Перфект измазвам. Wink

Така, че казвай, къде и колко! Praynig
Виж целия пост
# 13
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=149577.0
Супер и аз ще пробвам,то и аз само това не съм опитвала,но след като момичетата са доволни,ще се пробва Hug
Моя приятелка ходеше да си слага гел,но само когато нейният си нокът се счупи,т.е.използваше гела като лепило.
Виж целия пост
# 14
Моят опит със заздравителите показва, че явно при всеки е различно и е въпрос да установиш какво точно ти върши работа на теб. На Perfect съм пробвала повечето: с копринените нишки, активния заздравител, 3 в 1, пълнителя за неравности, който има и заздравяващ ефект, но единствено този, който е 5 в 1 ми върши работа. Малко тъпа система, защото купуваш сума ти неудачни, докато попаднеш на този, който ще ти действа добре, но Perfect поне не са много скъпи.

А иначе професионалните процедури наистина са ефективно решение. Не че съм ги пробвала, но имам наблюдения над приятелка.

Успех!  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия