Бащата изневерява- синът изневерява

  • 5 302
  • 80

 Наблюдавам подобна зависимост. Ако бащата на даден мъж изневерява/ е изневерявал на майка му, то и той самият изневерява на половинката си.

Чудя се дали това е някаква генетична предразположеност или несъзнателно(защото едва ли му е било приятно ако е знаел, че баща му изневерява на майка му..) копиране на поведението?


Какво мислите? Имате ли и вие подобни наблюдения или те са само мои?
Виж целия пост
# 1
99.9% от мъжете изневеряват  Laughing
нема баща, нема син
Виж целия пост
# 2
Имам, да. НЕ знам генетично ли е, за мен е по- скоро копиране на поведение. Имам позат, който отсега учи 2- годишния си син да "сваля" каки Wink

МАрче, по- голямата част от този процент мъже изневеряват с жени  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
99.9% от мъжете изневеряват  Laughing
нема баща, нема син
На същото мнение съм! Стига да имат възможност.
Виж целия пост
# 4
99.9% от мъжете изневеряват  Laughing
нема баща, нема син

Мани я тая работа... Може и да е вярно, но аз искам да конкретизирам и да се съсредоточа върху точно една определена група.

То не важи само за изневярата де. Странно е понякога как децата копират поведението на родителите си, въпреки, че не го одобряват и открито заявяват това..( в случая все пак става дума за изневярата като несъзнателно копиране на поведението на бащата от сина)  Thinking
Виж целия пост
# 5
Или го копират или са в съвсем друга посока . Thinking
Така мисля аз .То същото както ако бащата пие и сина прекалява с пиенето ,за жените същата работа ама има синове ,които решават да бъдат пълна противоположност на бащите си по простата причина ,че им е писнало това поведение.Брат ми е жив пример.Няма нищо общо с баща ми,освен кръвната връзка.
А дали това твърдение се отнася и за майки-дъщери това незнам? newsm78
Виж целия пост
# 6
Не не съм съгласна.Едвали син,който знае,че баща му е изневерявал на майка му ще постъпи по същия начин.Ако действително осъзнава какво прави,немисля.И все пак всеки сам избира как да постъпи,но моето мнение е ,че връзка между евентуалните изневери няма.А за това,че мъжете изневеряват съм съгласна,не отричам обаче  че и почтисъщия процент от жените го правят.Това е действителнастта...
Виж целия пост
# 7

А дали това твърдение се отнася и за майки-дъщери това незнам? newsm78

Не знам. Моите наблюдения се отнасят само до бащи-синове  newsm78

И все пак е странно, син, който едва ли не, презира баща си, защото е изневерявал на майка му, да прави същото с жена си.
 Не е ли?  Thinking
Виж целия пост
# 8
Не не съм съгласна.Едвали син,който знае,че баща му е изневерявал на майка му ще постъпи по същия начин.

Не си съгласна, защото нямаш същите наблюдения като моите. Странно е, но е факт  Tired
Виж целия пост
# 9
Може и да се наблюдава такава зависимост.Не е задължително да става така с всеки.
Виж целия пост
# 10
Не съм забелязал подобна зависимост.

А дали това твърдение се отнася и за майки-дъщери това незнам? newsm78

И на мен ми стана интересно дали някоя ще си признае, че хем майка и е шаврантия, хем тя я е надминала. Може и на лични, естествено Laughing
Виж целия пост
# 11
Може и да се наблюдава такава зависимост.Не е задължително да става така с всеки.

E, Не е задължително, разбира се. Както и няма гаранция, че  ако бащта НЕ изневерява и синът няма да го направи... И все пак се радвам, че на моят мъж баща му е от групата на неизневеряващите.(или поне аз не знам да е..)  Crazy


И на мен ми стана интересно дали някоя ще си признае, че хем майка и е шаврантия, хем тя я е надминала. Може и на лични, естествено Laughing

Шафрантия не се ли казва? Или е с "В"  newsm78

И ако жена, която изневерява е шафрантия, то мъжът, който го прави, шафран ли е? И ако да, то жена му може ли с чиста съвест да му свети маслото, да му стрие праха и да го сложи в манджата си(имайки предвид, че май шафран беше подправка някаква )  Laughing
Виж целия пост
# 12
Всички мъже изневеряват... следователно и бащата и синът... и внукът.... Tired
Виж целия пост
# 13
Аз знам за една майка и дъщеря и.И двете спят с един и същи мъж,за което само майката знае.Така че нямам думи Shocked Crazy
Виж целия пост
# 14
Аз знам за една майка и дъщеря и.И двете спят с един и същи мъж,за което само майката знае.Така че нямам думи Shocked Crazy
Това си е класовия номер на топ-пачата.Отврат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия