БГ - Мрежа - някаква връзка ми трябва

  • 1 631
  • 8
Мами, някой знае ли  името на шефа на БГ - мрежа - интернет доставчика, трябва да стигна до него по някакъв начин, а от подчинените му не мога да се добера до него. Обещават ми от един месец че щели да ми прекарат нета в края на седмицата..... както и да е , няма да ви се жалвам тук, но много ще ми помогнете ако имате някаква връзка с тази фирма. Тенкю
Виж целия пост
# 1
Ооооо мъката ти няма да свърши скоро  Wink, и аз безуспешно съм се мъчила да се свържа с  него, и колко пъти до централния им офис съм ходила, и скандали... никога го няма там, а момиченцата там не му дават телефона под предлог, че бил личен  Shocked Shocked Shocked Все едно ще си уреждаме среща егати  #2gunfire Имам чуството, че така им е наредено, защото хич не им пука и са адски нагли  Tired
Виж целия пост
# 2
Ми заплашете ги със съд тия момиченца и цялата фирма  Twisted Evil
Нали имате писмени молби или договори??
Виж целия пост
# 3
Колко съм ги заплашвала, ама хич не им пука бе  #Cussing out Аз им казвам искам да напиша жалба с входящ номер, дайте ми книгата за рекламации, те - ами нямаме  Shocked Искам да говоря с управителя - ами няма го. Кога ще бъде тук - не знаем. За телефона вече казах. Освен съд наистина друга оправия с тях няма, следващия път , като ми вдигнат кръвното пак, нищо чудно и дотам да стигна  #2gunfire
Виж целия пост
# 4
И аз съм на бг мрежа, на договора фирмата е Форкрафт ООД, а управител е Рафаел Пастиров. Имам и някакви телефони, но не знам дали са негови, ако ги искаш кажи.
Виж целия пост
# 5
Агенция за защита на потребителите??  Tired
Виж целия пост
# 6
Ето тук техен потребител се е заел да ги съди, човека търси и други потърпевши  Peace
Може да се свържеш има имейл даден  Peace
Виж целия пост
# 7
Бях техен потребител едни опнати вьншни кабели едни чудеса като завали никога няма нет.Сьветвам те да не ставаш изобщо техен абонат Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
Ето тук техен потребител се е заел да ги съди, човека търси и други потърпевши  Peace
Може да се свържеш има имейл даден  Peace
Интересно  Thinking Аз затова не съм и си предплатила досега за 1 година  Stop , макар че е много изгодно - предплащаш 8 месеца, дават ти 4 безплатно. Ноооо наистина малко да почне да гърми, и интернета изчезва и после ти компенсират дните с 300 мъки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия