Розова овулация през месец

  • 3 077
  • 10
Здравейте на всички!позволих си да пусна тази тема с цел да ми да помогнете да разбера точно какво става с мен.
Тази година от началото забелязах че през месец точно в дните на ову. имам розово зацапване,не обърнах веднага внимание ,но то се повтори и потрети...интересното е че става през месец.другото което ме тревожи е че това е третия път,при който освен зацапването имам и силни болки в корема и дори немога да си помисля и за секс.боли ме ужасно!Винаги ми се случва на другия ден сед като имам положителен тест за ову.на доки като ходих предния път ми каза,че това освен че е розова овулация е и почти невъзможно да се забременее с нея.
Благодаря ви предварително ако имате отговори и съвети.
Виж целия пост
# 1
Ти на преглед ходи ли точно когато е това зацапване? Може би трябва да си изследваш хормоните.
Виж целия пост
# 2
Мисля че трябва да смениш доки. При наличие на О. защо да не можеш да забременееш  ,ако разбира се няма друг проблем ?   Не съм лекар и не мога да кажа но защо не ти направят необходимите изследвания, може и да е нещо хормонално. Успех!
Виж целия пост
# 3
Странен лекар...върви при друг!Защо да не можеш да забременееш,не ти ли обясни Thinking
Виж целия пост
# 4
Преди 2 месеца точно отидих защото имах силни болки и като правихме с милото опити 2 поредни дни все ме болеше и имах розово зацапване.това беше на 16я ден(след + тест на 15я).каза ми че е минала овулацията и  с тази болка и карвене е трудно да съм заченала.каза ако се повтори да идя пак и да ме види отново,просто ми е странно защо през месец...?нищо не усетих предния и си помислих че е отминало.
Виж целия пост
# 5
Кървенето може и да е от раничка,гъбична инфекция и др.фактори.Направи си цялостен и обстоен преглед!
Виж целия пост
# 6
аз всеки месец имам розово зацапване около ову-то. с колкото доктори се консултирах, всички ме уверяват, че не се среща често, но е нормално и да нямам никакви притеснения. оправя се с противозачатъчни, но пък кой иска да подтиска овулацията:). едното обяснение за розовата овулация е че се дължи на estrogen drop преди овулация, а другото е леко кървене след освобождаване на яйцеклетката от фоликула.
Виж целия пост
# 7
При някои жени е нормална тази розова овулация! Но това не е проблем за забременяване...
Ако се появи повече то 3 месеца един след друг, е редно да се отиде на гинеколог, за да се установи дали е от овулацията или се дължи на нещо друго. Гинекологът трябва да направи обстоен преглед с видеозон, да вземе цитонамазка и микробиология, както и да направи вътрешен вагинален преглед. Ако всичко е наред, тогава се късае за розова овулация!
Успех и скорошно забременяване!  bouquet
Виж целия пост
# 8
Мисля, че трябва да смениш лекаря.
Виж целия пост
# 9
AAA AZ MOGA LI DA POPITAM NE6TO A NA MENE MI IDVA VE4E MNOGO  TIMNO KAFYAVO (IZVINYAVAM SE ZA PODROBNOTO OBYASNENIE)IMAM KISTI I PIYA BILKOVI HAPCETA ZA  KI :oops:STI4KI
Виж целия пост
# 10
AAA AZ MOGA LI DA POPITAM NE6TO A NA MENE MI IDVA VE4E MNOGO  TIMNO KAFYAVO (IZVINYAVAM SE ZA PODROBNOTO OBYASNENIE)IMAM KISTI I PIYA BILKOVI HAPCETA ZA  KI :oops:STI4KI
Тзмният кафяв цвят може да значи, че изхвърляш повече желязо от нормалното (поне според моя гинеколог!), но защо не се обърнеш към твоя гинеколог, който най-точно ще ти отговори!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия