ЦРУ, ФБР, НСБОП... пасти да ядат!

  • 4 113
  • 68
Пост в една тема ме накара да ви запитам, правите ли разлика между реалния и виртуалния живот? Къде  е границата между двете? И не на последно място, зачитате ли личното пространство на участниците в тях? Нужно ли е да се преследваме по IP-та и други подобни и за какво по дяволите?
Виж целия пост
# 1
Хъ  Shocked Много психарско ми се вижда . Crazy И тук, както и в реалния живот, можеш да спориш с всеки, но едва ли, ако си нормален, ще тръгнеш да следиш къде живее, и какъв му е случаят.  Thinking Не виждам смисъл в подобни проучвания.   Rolling Eyes Всеки има право на мнение и е свободен да го изрази в реалното или пък виртуалното пространство.
Виж целия пост
# 2
Дай линк за пропусналите, де  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
  Няма разлика между виртуалния и реалния живот, освен във формата и темпото на общуване, но в крайна сметка все си е общуване. Нарушаването на личното пространство си е едно и също, ако решиш да го нарушаваш, няма виртуално по-лично пространство от реалното или обратното.
 Каква разлика трябва да правим, може би не разбирам въпроса ?
Виж целия пост
# 4
И аз така си мислех, но не би  Laughing

Дона, авторката ако иска, ще сподели сама.
Виж целия пост
# 5
Окочо, не е трудно човек да вдене за какво говориш.

В смисъла, който влагаш във въпроса си- да, правя разлика. И ако един човек във форума се представя за нещо, което не е, то си е за негова сметка.Не ходя да ровя из чаршафите му и не се интересувам кой какъв е и защо такъв е.
Не проявявам нездрав интерес към хората, с които общувам независимо дали в реалния или във виртуалния живот.
Когато и ако човек поиска да се разкрие ще го изслушам.
Виж целия пост
# 6
И аз така си мислех, но не би  Laughing
Продължавам да не разбирам, според мен сме еднакво незащитени, стига някой да реши да проучи....
Виж целия пост
# 7
Има голяма разлика.  Ако поне една от вас каже, че представата и за анонимната форумка се е покрила с това, което е срещнала на живо ...няма да повярвам  Simple Smile. А до шпионирането - не знам на какво се дължат тия мераци, някой психолог да каже.
Виж целия пост
# 8
Окочич, де да имах такава дивна амбиция.  Laughing
Къде продават?  Mr. Green

За какво му е на човек да разследва IP-та, след като може по рождена дата и години + местоживеене човек да си набави достатъчно информация. Но за чий му е на някой да си отваря толкова неградивна работа? Crazy
Виж целия пост
# 9
На мен лично са ми по-интересни виртуалните личности. Даже и да са съвсем измислени, няма лошо, обичам литературата.  Laughing  Виж, ако започнат много да си вярват, тогава вече може доста да ме изнервят. Но то и в живота има премного хора, които играят роли.
Относно конкретния повод - психарска работа е, според мен. Или толкова силна злоба, че да не се посвени да впрегне в работа сума ти хора...  ooooh!
Виж целия пост
# 10
За мен ли става дума  newsm78

Или за Кейси  Mr. Green
Виж целия пост
# 11
За мен ли става дума  newsm78

Или за Кейси  Mr. Green

Охооо, всичко ще си кажете... Mr. Green
Виж целия пост
# 12
записвам, се че е интересно, ама дайте линк наистина Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Разбрах за какво питаш ... тъпа работа и подсъдна , според мен
Виж целия пост
# 14
Не мисля, че е подсъдна - в смисъл, че е използвана информация, която е достъпна на всички грачдани, но е морално подсъдна, според мен. Исках да напиша още нещо, но не мога да го формулирам още  Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия