Имахме си медийна изява

  • 2 105
  • 33
Ще пиша и на лични, но ми трябва добоволец за публична изява касаеща проблемите на самотните родите.
Когато Иса го предложи имаше желаещи - става въпрос за утре. За повече подробности ми пишете тук или се свържете с мен на Кю.

Ако случайно поддържате връзка и с други мами пишещи тук, питайте и тях, защото може да не видят темата.
Едната ми идея е с Мими да се свържа, ама тя нещо не се е включвала скоро и ако и имате телефон може да помогнете.
Виж целия пост
# 1
Добре, че хората тук не са ходили в казарма Twisted Evil
Виж целия пост
# 2
за такива прояви никога няма доброволци
Виж целия пост
# 3
за такива прояви никога няма доброволци
Аз съм на линия. Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Кажете кога да гледаме..... Hug
Виж целия пост
# 5
БРАВО САБИНКА!!!!!!   Heart Eyes

Излъчвам те (и) за мой представител - все едно, че съм редом с теб!!!  Sunglasses Ако бях поне някъде из Софийското равно поле, щях да се завтека веднага, обаче съм на има-няма 800км отиване и връщане  Wink Така че - разчитам на теб!!!  Peace

Успех!

и да - кажете къде/какво да следим по медиите  Laughing
Виж целия пост
# 6
браво САбинче, успех!
Виж целия пост
# 7
Браво Сабина, успех! Аз не ставам за пред камера. Така се спичам, че провалът е 100%-тов. Веднъж съм участвала в предаване и беше кошмар  ooooh!.
Виж целия пост
# 8
ей, а някой дали може да го запише и качи нейде из нет-а, 'щот нали много сме на работа  Tired и аз поне ще се изям отвътре, ако пропусна тв изявата на Сабинка  smile3511
Виж целия пост
# 9
Съжелявам,че ще ви разочаровам ама Сабина е болна и ще отида аз а вероятно тя ще гледа Мария Party
Виж целия пост
# 10
Хубу де-кога да гледаме и какво?Споделете, или разкажете как е минало. Hug
Виж целия пост
# 11
След един час по телевизия 7 дни.
За съжаление някои сме на работа, но ще разчитаме или назапис или на разказ след събитието Simple Smile
Виж целия пост
# 12
разказ...моля  Grinning
Виж целия пост
# 13
ПРЕДАВАНЕТО Е ЗАПОЧНАЛО..ГОВОРЯТ ЗА САМОТНИТЕ МАЙКИ!!!ПУСКАЙТЕ БЪРЗО 7-дни Simple Smile  Peace
Виж целия пост
# 14
за тези, които са на работа

http://www.neterra.tv/bg/media.php?id=21&bm=2
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия