Самолюбиви ли сте...

  • 1 505
  • 36
Днес гледах репортаж за една такава анкета.Та се питам колко от вас са самолюбиви и до колко.Как изразявате любовта към себе си,харесвате ли се.Ако не, какво бихте променили в себе си,пък било то и черта от характера ви.
Виж целия пост
# 1
А аз да питам, в час по български език дали си влизала? Whistling Crazy
Май си бягала от час, точно тогава, а?
Какво викаш за "Неска" , как е тя между другото, не съм я виждала скоро  Whistling
Виж целия пост
# 2
идва от 'сам', а не от 'съм'  Joy
Виж целия пост
# 3
Неска гледах репортаж за една такава анкета.Та се питам колко от вас са съмолюбиви и до колко.Как изразявате любовта към себеси,харесвате ли се.Ако не, какво бихте променили в себеси,пък било то и черта от характера ви.

Моля те , оправи си грешките, защото никой няма да вземе темата ти сериозно.
С най-добри чувства.
Виж целия пост
# 4
Целувам огледалото, значи се обичам.
Галя се редовно, значи се обичам.
Всичко си прощавам, значи се обичам.
Виж целия пост
# 5
Бабо Буне,никаква снайперистка не си щом не можеш да налучкаш правилните клавиши.Неска не съм съмолюбива а за утре не знам.
Виж целия пост
# 6
Ей не бързайте да хапете,просто правя две неща наведнъж
Виж целия пост
# 7
Редовно пускам по един език на образа си в огледалото.
Виж целия пост
# 8
Да, но да ти кажа честно, за мен самолюбие, харесване и липса на комплекси са различни неща. Да, самолюбива съм, обожавам да ме четкат и хвалят  Flutter , егоист съм до известна степен, страхлива за себе си, но не знам някоя жена да се харесва 100 процента  Grinning И аз не. Физически не знам какво бих променила, то съвършеснство няма никъде, може би носа, зъбите, дупето. Характер - много съм рязка и избухлива, но съм дорбичка все пак   Blush  и много жалостива. Последното ми пречи, това бих махнала  Confused
Виж целия пост
# 9
Много!
Виж целия пост
# 10
Да, в голяма степен. Харесвам се и радвам когато и околните ме харесват. Знам си недостатаците, не си правя илюзии че нямам такива. Ама не наблягам на тях, много, много... Тоест, приела съм се такава, каквато съм. Laughing
Виж целия пост
# 11
Има ли човек, който да не е?
Виж целия пост
# 12
      Повече от колкото ми се иска.
Виж целия пост
# 13
Има ли човек, който да не е?

Има, разбира се  Simple Smile
Виж целия пост
# 14
И честолюбива  също така.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия