невидим яйчник

  • 1 609
  • 9
Привет момичета,

Случи ми се за 2 път докторът да не ми види левият яйчник. Случвало ли ви се е до сега? Преди съм сигурна, че го е имало, сега изчезна. И поради това може да се наложи нова цветна снимка, която хич нямам желание да правя, предвид ужасната процедура.

Късмет и хубава вечер!  Laughing
Виж целия пост
# 1
Не знам. Не ми се е случвало. Сестра ми има "плаващ" бъбрек и се е случвало да не го видят, ама "плаващ" яйчник....
Виж целия пост
# 2
Съвсем наскоро едно момиче ми разправя как са я уплашили по същия начин - доктора едва ли не половин час и търсил единия яйчник, после се оказало че се бил скрил зад забравих кое точно, да не кажа някоя глупост. В крайна сметка всичко се оказало фалшива тревога, дано и при теб е така.
Виж целия пост
# 3
Да не е атрофирал /въпреки че пак би трябвало да може да се види/? Моят е така - с намалени размери и не функционира. Прави ми впечетление, че почти при всички момичета с един яйчник, този, който не работи е левият. Кога ти оглеждаха яйчниците? Принципно се прави в началото на цикъла /2 - 3 -ти ден/. Тогава се виждат най-добре.
Виж целия пост
# 4
Преди две години някъде едно друго момиче имаше също такива проблеми, но после се оказа, че яйчника се крие и дори забременя с този "загубен" яйчник. Sunglasses
Виж целия пост
# 5
моя десен също се "скатава" от време на време, щото е точно зад матката.
Виж целия пост
# 6
Добро утро,

Благодаря за отговорите. Малко ме успокоихте. Не мисля, че имам атрофирал яйчник, защото до преди няколко месеца си имах 2 здрави. Но докторът много се учуди, че за 8 дни не може да го види при 2 прегледа. Надявам се да е там, да си е здрав и да не ми правят цветна снимка.

Хубав ден
Виж целия пост
# 7
Сигурно си е здрав Grinning. Не бях чувала за "изчезващи" яйчници, но явно има и не е рядко явление. За два месеца, наистина няма как да атрофира. Извинявай, ако съм те притеснила Hug Стискам палци да не се налага цветна снимка.
Виж целия пост
# 8
Николина, дано всичко да е наред, и да не се наложи още една цветна снимка, но тази процедура може да се прави и с пълна упойка. Моята снимка я правихме с такава, и честно да си кажа, колкото и страхливо да звуча, ако се наложи да правя отново ЦС, пак ще бъде с упойка. Поне страха и болката си спестявам така  Embarassed
Виж целия пост
# 9
Лекси да ти кажа и аз се замислих, че ако се наложи, ще искам упойка. Макар, че мен не ме боля много, но определено е неприятна процедура.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия