Има ли либерални семейства по отношение на секса?

  • 2 775
  • 24
В смисъл такива дето всеки да кръшка от време на време със съгласието на другия. Нямам нищо против да пишете като гости, ама, ако е възможно да почива на личен опит и да не са някакви моралистични разпевки от сорта "що пускате такива теми" и т.н. Въпросът наистина ме вълнува много. Нямам излишна нужда от пописване по хипотетични казуси.
Възможно ли е изобщо такова семейство  newsm12? Съхраняват ли се взаимоотношенията между двамата в семейството? Ако не, как се преодолява това, че някой от партньрите не се е наживял  newsm78
Виж целия пост
# 1
Мое мнение - ако двама души са заедно свързани с чувства на взаимно привличане и любов едва ли е възможно.Ако живеят като брат и сестра в смисъл чувствата им на привързаност да са на такава основа или просто съквартиранти -напълно възможно.
Виж целия пост
# 2
ако приемем, 4е се оби4ат наистина, а не са си съдружници в  битието, мисля,4е място за трети/пети /енти няма!
Виж целия пост
# 3
нашето определено не е такова Naughty
понякога сме си говорили на шега за тройка, но като се замислим как ще се гледаме след това в очите и не е за нас това  Mr. Green
не мога да си представя да знам, че мъжа ми прави секс с друга и след това да лягам до него на леглото Sick, дано никога не го разбера
Виж целия пост
# 4
Цитат
Въпросът наистина ме вълнува много. Нямам излишна нужда от пописване по хипотетични казуси.

Имаш поставен срок, в който трябва да решиш ??
 
Такова семейство е възможно - да, но неминуемо нещата някъде се заплитат и късат.....просто интересите започват да се раздалечават.
Отношенията винаги се променят дори и само с времето...
Преодоляването е строго индивидуален въпрос.
 
По-добре участвайте заедно - така ще се наживеете и ще се сближите много повече.
Виж целия пост
# 5
възможно е такова семейство, само при положение, че и двамата кръшкат. и то с кеф. не, за да "си го върнат" на другарчето.

но, ако единият от двамата се чувства прецакан, защото другия не се "наживял", нещата рано или късно се скапват.

не пиша от опит, а хипотетично. сори.
Виж целия пост
# 6
Разбира се, че има такива семейства.
Живеят много по-спокойно от такива,
в които партньорите се дебнат, дали
някой от тях не си го вади и другаде.
Разликата между отворените семейства
и останалите е в душевното равновесие.
Хубаво е да се ползват кондоми обаче, мисля.
Виж целия пост
# 7
Нямам поставен срок  Laughing
Да речем , че се чудя дали това е част от израстването и ми е дошло време да порастна (житейски имам предвид) или е посока, в която просто не мога да поема, защото всичко ще отиде по дяволите.

По-добре участвайте заедно - така ще се наживеете и ще се сближите много повече.
Какво точно имаш предвид със заедното участие  newsm78
Виж целия пост
# 8
Определено, не мисля, че е част от някакво "израстване" Sick  Някой ти пъха подобни идеи в главата или какво? Че ако не можеш да гледаш спокойно, че партньорът ти кръшка, не си дорасла? Сори, ама това ми звучи като най-голямата простотия. За мен това не е семейство. За някой друг сигурно е нормално. Ама няма нищо общо с "израстването", даже напротив (лично мнение).
Виж целия пост
# 9
Определено, не мисля, че е част от някакво "израстване" Sick  Някой ти пъха подобни идеи в главата или какво?

Ами говорих напоследък с един близък приятел с доста по-дълъг семеен стаж- почти двоен- 11-12 години. Явно тяхното семейство е от либералните. Аз за себе си обаче не съм убедена, че и една изневяра мога да преживея  smile3518- без значение моя или негова (на мъжа ми де  Wink ) Да не говорим, че и не изпитвам подобни потребности някакви. Увличала съм се 1-2 пъти, ама нищо не съм си позволявала да направя, гледала съм да мисля с главата си.
Виж целия пост
# 10
Още бушуват хормоните при теб  Wink
Не мисля, че сексуалния либерализъм показва духовно израстване.
Даже напротив (лично мое мнение).
Щом си сигурна за себе си, че няма да преживееш изневярата на мъжа си, защо тогава ги мислиш тези неща?
А той ще се чувства ли по-добре ако либерализирате отношенията си?
Виж целия пост
# 11
А той ще се чувства ли по-добре ако либерализирате отношенията си?
Ами струва ми се, че и той си задава същите въпроси и няма отговор на този етап  newsm78.
Виж целия пост
# 12
Аз познавах такова либерално семейсто--разведоха се.
Виж целия пост
# 13
Аз познавах такова либерално семейсто--разведоха се.
А след колко време либерален брак  newsm78 Не че това променя финала, просто ми е интересно.
Виж целия пост
# 14
Мисля 4-5 години.Единия се влюби.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия