промоцията на RoC

  • 2 867
  • 13
Здравейте!Видяхте ли новата промоция на RoC? Серума за бръчки и крема за очи в пакет!Излиза много изгодно...това е инфо за всички онези като мен,които скоро не са обикаляли из магазините...на мен това ми беше за пръв път от 2 седмици! Shocked
Виж целия пост
# 1
Дай повече информация? Laughing
Виж целия пост
# 2
Ами комбинирали са серума за бръчки и крема за около очи. Цената е много приемлива-около 65лв за двете, спрямо около 100лв по отделно. Доста добре. А за продуктите-преписвам ви от брошурата:

Серията има невероятен ефект на “естествено колагеново запълване”, което Ви кара да изглеждате с 10 години по-млади.  Основната съставка – Retinol Самовъзстановяващ Комплекс, помага на Вашата кожа да се възстанови сама чрез производството на повече колаген, който действа като “Ваш собствен колагенов пълнител”, запълващ бръчките отвътре, ден след ден.
Допълващите съставки предотвратяват деградацията на еластиновите фибри и възстановяват Вашите ресурси, подобрявайки еластичността на кожата.

 
Ами толкова знам.Какво мислите?
Виж целия пост
# 3
Излиза изгодно като цена, виж срока на годност, да не би да изтича скоро?
И да питам малко извън темата, има ли такава промоция и за другите кремове на RoC, че за мен е още рано да ползвам точно тази серия?
Виж целия пост
# 4
Излиза изгодно като цена, виж срока на годност, да не би да изтича скоро?
И да питам малко извън темата, има ли такава промоция и за другите кремове на RoC, че за мен е още рано да ползвам точно тази серия?
Виждала съм промоция на Рок - кремовете за лице Hydra-Destressant на цената на един лятото имаше в ремедиума. За крем за лице и околоочен не съм виждала  newsm78 И на мен не ми върши работа тази промоция  Blush
Виж целия пост
# 5
В коя аптека е промоцията? Днес обикалях по центъра ,но не видях в посетените аптеки  да има намаление на цените. newsm78
Виж целия пост
# 6
За каква възраст са тези продукти?
Виж целия пост
# 7
Мисля че за всякяква възраст аз лично съм ползвала  и съм много доволна а пък и цената им е приемлива поне на крема който ползвах аз
Виж целия пост
# 8
Е, хайде кажете къде има промоция на Рок! Blush
Виж целия пост
# 9
Стори ми се че го мернах в Ремедиум
Виж целия пост
# 10
Аз видях промоцията в Ремедиум-а,но сигурно и на други места я има....а за срока-гледах го,не изтича скоро. Явно малко са подранили с коледните изненади... Thinking

Жижи,точно тази серия е за 30+ - но е индивидуално,може и на 35 да нямаш нужда от нея.пожелавам ти го!
Виж целия пост
# 11
Вчера видях промоция на въпросните продукти-за 70 лева и след размисъл си взех крема на Рок в синята опаковка за 57 лева-дано е подходящ за 36 годишната ми възраст. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
синята серия с води за 35+,така че май не си сбъркала.кажи после какви са отзивите! Peace
Виж целия пост
# 13
Ще пиша след седмица,за сега то е ясно нищо не мога да кажа. Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия