майки от Бояна

  • 1 515
  • 14
търсим си компания...
периодично пускам такава тема и все неми се вярва,че никой не се записва в нея.Е ако има някой да свирка!
Виж целия пост
# 1
Точно гледам за темата за Княжево и Бояна. Но явно не е писано в нея през последните месеци. Може би заради разстоянията.
Сигурна съм, че има мами и деца от Бояна. Ние сме в Княжево. Но до Бояна ми е 10 мин пеша. То и с кола е толкова, тъй като се обикаля. Само, че скоро почвам работа и още не знам кога ще съм свободна.
Дано да се включи и някой друг.
Виж целия пост
# 2
аз съм кандидат-мама за Бояна.. ама тепърва почваме да строим къща там.. иначе съм израсла в този квартал.. дет се вика - може и да се познаваме.. старата ни къща беше на ул. Василашко езеро.. а ти къде си?
Виж целия пост
# 3
ами аз не съм от тук,мъжа ми е местен:)
Иначе ние сме на Байкал (под Лимона)
Виж целия пост
# 4
еми близо е до нас (то Бояна е малка), ама ние ще се качим горе чак догодина евентуално..
ама ти продължавай да търсиш мами от Бояна.. аз самата имам поне 3 приятелки, които родиха последните 2-3 години и живеят там..
Всичко хубаво ти желая!  bouquet
Виж целия пост
# 5
Значи догодина може да се запознаем:)
Виж целия пост
# 6
 аз съм кандидат мама на Бояна, обаче ми е много притеснено, защото хич не го познавам квартала, къде ще ходят децата на училище, има ли детски площадки, къде да ги водя навън, къде има голям хранителен магазин, къде да ги водя при GP, къде да водя баткото на тенис, английски и едни такива битовизми са ме налегнали
Виж целия пост
# 7
аз съм кандидат мама на Бояна, обаче ми е много притеснено, защото хич не го познавам квартала, къде ще ходят децата на училище, има ли детски площадки, къде да ги водя навън, къде има голям хранителен магазин, къде да ги водя при GP, къде да водя баткото на тенис, английски и едни такива битовизми са ме налегнали
Ще останеш разочарована,защото тук няма почти нищо за децата,няма денонощен магазин,нито денонощна аптека.Трябва да имаш кола,за да се придвижваш насам натам и пак остава проблем с децата с които твоите да се събират в зимните дни:(
Ще се радвам да се запознаем когато се преместите тук:)
Виж целия пост
# 8
Брои ли се бивша мама от Бояна  bouquet
Виж целия пост
# 9
Брои ли се бивша мама от Бояна  bouquet
Да ама принципно си търся компания за кафенце и децата да играят:)
Виж целия пост
# 10
Аз съм бъдеща мама в Бояна. Юли месец живот и здраве  Praynig ще съм на разходка из улиците с малка госпожица.
Виж целия пост
# 11
Аз съм бъдеща мама в Бояна. Юли месец живот и здраве  Praynig ще съм на разходка из улиците с малка госпожица.
ще се радвам да се запознаем Simple Smile
Виж целия пост
# 12
И аз да се присъединя към групата - аз съм настояща и бъдеща мама (януари 2009г.), не съм обикаляла много из района, но ако се организирате за кафенце бих се радвала да се включа през уикендите.
Виж целия пост
# 13
Все още не сме се организирали Simple Smile
Колко е голям твоя бонбон?
И аз живот и здраве ще ставам леля през януари и ще имаме още едно бебче вкъщи!
Виж целия пост
# 14
След 5 дни ще станем на 6 години. Радвам се, че ще си имате и Вие бебенце, пък и това е повод да се запознаем, нали? Като се организирате ще чакам да ми дадете знак за включване!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия