Безплатни онлайн консултации с д-р Анета Попиванова

  • 7 752
  • 4
Много от вас знаят коя е д-р Попиванова. За тези които не знаят - тя заместник председател на Националния Комитет по Кърмене към Министерството на Здравеопазването. Член на Българската педиатрична асоциация, на Националната Асоциация по акушерство и гинекология и на Американската Академия по медицина на кърменето.
Имам удоволствието да ви поканя в безплатната он-лайн консултация, която дава на този адрес:


"Консултация с педиатър, неонатолог"

Консултацията в реално време и се провеждат веднъж седмично - в сряда - от 20.00 часа.
На всички други въпроси ще отговори в рамките на деня в който са зададени.
Можете да задавате въпроси както от специалностите и- педиатрия и неонатология, така и по отношение на кърменето и храненето на бебетата и малките деца.
Заповядайте и Здравейте!  Hug
Виж целия пост
# 1
Здравейте! Искам да попитам относно замръзяването на кърмата- след като се размрази трябва ли да се преварява или може да се дава веднага? А също и може ли кърмата да се замръзява в други бурканчета/чашки, освен специалните контейнери,които се продават?Чувала съм че замръзяват в тези стерилните чашки, които се продават по лаболаториите и аптеките-те вършат ли работа?
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 2
Здравейте! Искам да попитам относно замръзяването на кърмата- след като се размрази трябва ли да се преварява или може да се дава веднага? А също и може ли кърмата да се замръзява в други бурканчета/чашки, освен специалните контейнери,които се продават?Чувала съм че замръзяват в тези стерилните чашки, които се продават по лаболаториите и аптеките-те вършат ли работа?
Благодаря предварително!

В никакъв случай не преварявай кърмата! #Crazy

За съхранението, замразяването и размразяването на кърма можеш да прочетеш тези материали:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=156629.msg3030658

http://www.bg-mamma.com/site/content/view/1047/76/
Виж целия пост
# 3
Здравейте!  Simple Smile
Кърмя бебето си вече месец,като след всяко кърмене се доизцеждам, макар че не винаги изпитвам напрежение в гърдите си след това.Изкам да попитам докога е нуждно това доизцеждане?
Виж целия пост
# 4
Момичета, не питайте в тази тема, а в линка, даден в поста на Йосариан. Доктор Попиванова няма възможност да гледа и тук.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия