Крем на Дева против стрии по добре ли е от Масло на Икаров провтив стрии?

  • 1 911
  • 17
Много се колебая кое мазило да си взема,цените като гледам са около 5 лева и нещо.но не смятам да пръскам пари и за двете   Naughty бихте ли ме посъветвали кое да купя?от кое сте по-доволни?   bouquet
Виж целия пост
# 1
Не искам и да чуя за Дева,от продуктите на Икаров съм много доволна,редовно използвам бадемово масло за косата си.
От крем на Дева ми се появиха спукани капиляри по краката,повече не смятам да рискувам.
Виж целия пост
# 2
За мен лично едно масло е по-добро от химия в туба. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
масло или крем , стриите няма да изчезнат. Но ако искаш да се мажеш превантивно  по - добре маслото.
Виж целия пост
# 4
Аз се мажеш с Дева, нямам нито една стрия.
Виж целия пост
# 5
за стрии не мисля, че има лек, но все пак от двете по-добро е маслото на икаров - по мазно е
Виж целия пост
# 6
Ползвала съм и двете,но сякъш по-добрият вариант ,според мен е маслото на Икаров.
Виж целия пост
# 7
Маслото си е смес от етерични масла, което ако не заличи стриите, поне ще ти направи кожата по-хубава и еластична. Единствения минус е, че трябва да го втриваш по-продължително, за да попие добре в кожата , а не по дрехите. Но красотата иска време (освен жертви  Mr. Green)
Виж целия пост
# 8
Аз се мажех с маслото на Икаров докато бях бременна. Нямам мито една стрия, но си е и до кожа.
Виж целия пост
# 9
Не съм ползвала Девата и за това няма да гласувам, но аз съм много доволна от маслото на Икаров. Ползвах го през цялата бременност и малко след като родих - нямам нито една стрия по корема и бедрата. имам стрии под дупето-там, от където започват краката, но там не се мажех
Виж целия пост
# 10
Аз съм ползвала Дева-та, и зелената , и розовата туба - нямам кой знае какви впечатления. Не забелязах голяма разлика, освен че кожата стана по-гладка. Сега ползвам този на Билка и сякаш повече ми харесва. Но си мисля, че маслото е по-добрият вариянт. Поне е натурален чист продукт Wink
Виж целия пост
# 11
благодаря много на всички,които изказаха мнения!  bouquet реших се да си купя на Икаров пък дано има минимален ефект ПОНЕ  Hug
Виж целия пост
# 12
Мазах се и с двете Определено съм за Икаров Но преди месец може би гледах едно предаване където няколко известни все фолк певици - бременни исказаха внение че се мажат всичките със зехтин и аз сега съм на този вариант
Виж целия пост
# 13
Мазала съм се с Икаров - нямам стрии.
Виж целия пост
# 14
Мисля,че Дева е по-добрия вариант. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия