Моля за помощ - закъснял цикъл.

  • 2 032
  • 17
В сигурност досега е имало много теми като тази , но за мен е важно! на приятелката и закъсня , но днес и дойде можем ли да сме спокойни вече , че няма да има нежелана бременност благодаря моля да не се трие темата докато не получа отгожор защото съм притеснен много съжалявам за невежеството си!  ooooh!
Виж целия пост
# 1
ако толкова се притесняваш, направете тест за бременност (купува се от аптеката). успех!
Виж целия пост
# 2
Почти сигурно не си бременна. Ако толкова те е страх, направи си тест като ти приключи кървенето.
Виж целия пост
# 3
Благодаря Simple Smile форумът ви е много хубав а и аз съм  bowuu  благодаря многоЧ!!!  Wink  newsm44
Виж целия пост
# 4
Едва ли има повод за притеснения, но при гафове е добре да се пие спешна контрацепция до 72 часа, за да не трепериш.
Виж целия пост
# 5
говори ли сме на тази тема и тя не иска
Виж целия пост
# 6
Става въпрос за две хапчета, които се приемат веднага след това и са доста сигурни.
Виж целия пост
# 7
a  някакви странични ефекти?
Виж целия пост
# 8
Да появява се кървене след това, но при всеки е различно. Може просто да ти пообърка цикъла.
Виж целия пост
# 9
кървенето колко продължава?
Виж целия пост
# 10
Става въпрос за две хапчета, които се приемат веднага след това и са доста сигурни.

И които ти разказват играта на хормоналния баланс с месеци напред
И аз на нейно място нямаше да съм съгласна гаджето ми да лежи на тази кълка- т.е. аз да си разбивам здравето защото някой не е внимавал... #2gunfire

Иначе съм твърдо за максимата "който не иска бебе той се пази-ако и двамата не искат- и двамата се пазят". "Тати" навремето така ми каза  hahaha hahaha, много беше прав вскеки самосдтоятелно трябва да си носи отговорността- пред себе си и пред потенциалните си деца а и много по-спокойни и нормални са отношенията така.

Иначе това че й е дошло значи че 80-90%  няма бременност но си остава малък шанс  и за цветна бременност, така че аз лично без да видя с очите си отрицателен тест не бих била сигурна в нищо.
Виж целия пост
# 11
Да, но станалото станало. Ясно е, че е по-добре да вземат предпазни мерки, но и те на са 100-процентови, стават такива работи.
Виж целия пост
# 12
ами цветна бременност? внимавали сме...
Виж целия пост
# 13
Щом й е дошло не виждам какъв е проблема...И наистина, ако се колебаете нека си направи тест.
Виж целия пост
# 14
Доколкото ми е известно при цветната бременност кървенето е много, много слабо (аз не съм имала, така че не говоря от личен опит). Ако на приятелката ти й е дошло в "нормален обем", няма причина да се притеснявате. Ако все пак го правите - един тест е около 3 лв.
И ползвайте презервативи или противозачатъчни, за да не си създавате нерви всеки месец...
Аз лично съм против хапчетата за спешна контрацепция, освен в много краен случай.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия