До тези, които разбират от компютри

  • 747
  • 13
Изчезна ми Main Toolbar на една програма. Опитах по 3 начина да го възстановя- не става. Тикчето си седи, значи би трябвало да го има, но не. Няма го!!! Убих се да го търся. Даже направих така, че настройките на програмата да се възобновят от началото, но пак не излиза.
Какво да правя вече не знам!!!  Cry
Виж целия пост
# 1
Скочи върху лаптопа.
Положението е неспасяемо.

Коя програма, бре?
Виж целия пост
# 2
3D Max. Не съм с лаптопа. Ако бях, нямаше да го жаля. Тоз' компютър ми е стар, куц и сакат. Жал ми е... Sad
Виж целия пост
# 3
Не разбирам от тази програма.
Опитала си обаче с Alt+F+W,
предполагам. Или си кликнала
два пъти върху рамката. Знам ли.
Що не си легнеш, и утре е ден.
Виж целия пост
# 4
При мен е Alt+6, но не става. Наново я инсталирам. Не мога да си легна, защото ме хвана яд на компа. Пък и ще ми се заличат торбичките от недоспиване, ако си легна толкова рано.  Laughing




Едит: Пфф, не става пак. Направо не знаммм.  #Crazy
Виж целия пост
# 5
Да не си го избутала с мишката извън екрана. Огледай по "ръбовете", аз така си го затривах на фотошопа.
Виж целия пост
# 6
Да не си го избутала с мишката извън екрана. Огледай по "ръбовете", аз така си го затривах на фотошопа.

Не, не беше от това.

Но вече се оправи. Натиснах нещо, от което не разбирам. Сега се появи един друг сакатлък, но това не ме притеснява... за сега.  Crazy Flutter Hug


Blagodarq vi mnogo. Sega mi se precaka kirilizata.  ooooh!
Виж целия пост
# 7
Що не вземеш да преинсталираш уиндоуса? Поне за известно време ще ти се пооправят някои неща.
Виж целия пост
# 8
Що не вземеш да преинсталираш уиндоуса? Поне за известно време ще ти се пооправят някои неща.

Това е да лекуваш главоболие с гилотина...
Виж целия пост
# 9
Що не вземеш да преинсталираш уиндоуса? Поне за известно време ще ти се пооправят някои неща.

Това е да лекуваш главоболие с гилотина...
И все пак, резултата е на лице, нали?
Виж целия пост
# 10
Предпочитам интелигентния подход.
Виж целия пост
# 11
Предпочитам интелигентния подход.
Но понякога се налага да се отървеш от мъките по бързата процедура
Виж целия пост
# 12
ЦЯЛ Уиндоус заради една програма? Прегряхте бе. АКо не можеш да се оправиш, преинсталирай програмата. Разгледай View менюто (нямам инсталиран 3D Max и не мога да кажа къде са ти настройките за изглед на програмата). Виж да не си го дръпнала настрани или скрила някъде.
Виж целия пост
# 13
Обикновенно загубени тулбари се намират от менюто view-toolbars.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия