Можете ли да ми препоръчате дестинация в югоизточна Азия?

  • 1 099
  • 9
На пръв поглед сигурно изглежда лесно, но ей сега ще ви орежа възможностите. Следващата година в Сингапур ще се проведе първия нощен старт във формула 1 и имаме голямо желание да отидем. Обаче в Сингапур сме ходили вече, дори не веднъж, видяли сме повечето забележителности и няма да ни е интересно да стоим само там. Иска ми се да стоим там 3-4 дена и да посетим още 1-2 места. И тук идва въпросът къде другаде можем да отидем? Хем да не е много далеч от Сингапур (особено в източна посока, защото или връщането или отиването ще се удължат с няколко часа, а пътя и без друго си е много), хем да е голям град и да има какво да гледамем и да няма много мизерия. И за да затрудня още повече изборът ще кажа, че Куала Лумпур, Хонг Конг и Банкок са места, които сме посещавали и не предвиждаме в скоро време да посетим пак. Шри Ланка не ме влече, не е това, което искаме, Виетнам и Камбоджа също. След дълго гледане по картата успях да набележа само Манила и Джакарта. Само дето първия ми се струва малък, а във втория някак ме притеснява малко...въпреки че засега ми изглежда най-добрата възможност. Някой посещавал ли ги е тези двете, може ли да ми каже нещо за тях? И има ли някой друг хубав голям град, който на мен да ми убягва?
Виж целия пост
# 1
За Шанхай се сещам и за остров Борнео  newsm78
Виж целия пост
# 2
И в Шан Хай сме били. За остров Борнео не се бях сещала, ще огледама дали нещо ще ми допадне, но на пръв поглед не ми се виждат някакви големи градове.
Виж целия пост
# 3
За Кота Кинабалу на Борнео съм чувала хубави неща  Wink, въпреки че не е голям град.  А и за Джакарта също. Но аз бих предпочела Борнео.
Виж целия пост
# 4
Ние също сме пред подобна дилема, но не търсиме голям град, а подходяща дестинация за почивка и май ще е Филипини. А защо не го комбинирате с някой о-в за почивка?  Иначе аз бих се върнала пак в Банкок, не знам кога за последно сте ходили, но това е град, който се развива със светлинна скорост, както впрочем почти цяла Азия Wink пък и на мен ми е много любим.
Всъщност най-вероятно такава ще е нашата комбинация.
Виж целия пост
# 5
Защото не го харесах кой знае колко Банкок. А и майка ми, с която ще ходим ще го посети тази година и няма да иска да ходи следващата пак.
Относно Джакарта, аз ще ходя там тази зима и ще преценя дали ще ми хареса и дали има смисъл да ходим пак с майка ми. Иначе май се навиваме за Филипините вече.
А за комбинирането с някой остров, може и да го направим, но пак ще си търсим някой голям град освен него. Вече съм свикнала със събирането на багаж и по 3 места за 10-14 дена ги обикаляме без проблем.
Виж целия пост
# 6
Говорите си за Филипините - ме4тата ми .. ве4е съм си набелязала къде искам да отида там и какво да правя...мога да ви препоръ4ам един хотел , ако имате нужда с 4удесна кухня и обстановка...
Как си намирате билетите за тези дестинации ,и колко ви струват ....
Виж целия пост
# 7
От интернет - www.thehappyhotels.com. А цените са различни и зависи от много неща. За следващата година по това време още не може да се каже колко ще излезе всичко. Иначе приятеля ми сега последно успя да направи почивка за 15 дена (Сингапур-Джакарта-остров Бали) за около 1400 евро, което според мен е доста малко като се има предвид, че ще спим в сравнително хубави хотели.
Иначе ще си намерим хотел, благодаря, това ни е най-малкия проблем Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
Да , той хотелът е най-малкият проблем...
А 1400 Е хи4 не е много за тези дестинации или поне аз така мисля...със самолетния билет нали ..
Благодаря за сайта ,не го знаех сега ще поразгледам.
Виж целия пост
# 9
Аz живях в Манила, питайте ако имате конкретни въпроси.  Peace

Мамби4ка, от Германия има мн. екскурzии до Филипините zа малко над 1000? с полет, трансфер и хотел, ако те устройва каzвай  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия