ЩЕ СЕ ГРЪМНА!!!!!

  • 7 726
  • 32
МОМИЧЕТА ИДЕ МИ ДА СЕ ГРЪМНА  #2gunfire
Отчаяно се нуждая от вашата помощ.
Историята е следната
От този цикъл решихме да си правим бебче, миналият мерих Т само в последните 10 дни,за да се ориентирам как става. Този цикъл от началото си меря Т орално в точен час всеки ден и графиката ми изглежда ужасно. Моля Ви погледнете я. Пуснах я и в темата за графиките.... всички сме на мнение,че цикъла е ановулаторен. Дори и тестовете ми за овулация не отчетоха нищо, въпреки че на 16 ден ми показаха почти еднакви линийки, но съдейки по теста предният цикъл (тест линията беше много по-тъмна от контролната миналия път) и Т не съм го приела като позитивен резултат. И така тъжно, но не за умиране....
Снощи ми стана лошо и изпаднах в паника, защото много се страхувам от повръщане от малка... Тази сутрин едва се надигнах и тъпо ама си направих тест за ранна диагностика на брменност (10mIU/ml) и теста е  EFP Е бледа е чертичката ама си я има. Направи още 2 и все същото.
Много ще се радвам ако поразмишлявате по моя въпрос. Как е възможно това, дали Т е грешна или какво и тестовете ли...
ЩЕ СЕ ГРЪМНА!!! ПОМАГАЙТЕ, МОЛЯ ВИ
Виж целия пост
# 1
Положителният тест си е положителен.  Wink Вярно графиката е странна, но важни са двете черти. Май е време за... Честито!
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти жабче
Дали това е истина??? Да се радвам ли???
Виж целия пост
# 3
Графиката ти наистина е ужасна, но според мен или не ти е вред термометъра (особено ако мериш с дигитален и не е добър), или просто заради оралното мерене е така. Ако човек се вгледа, има двуфазност, но между някои високи температури имаш няколко смущаващо ниски.
А теста Шуър чек ли бе? По принцип колко дни ти е цикъла?
Виж целия пост
# 4
tai да с дигитален меря Т, сутрин веднада след първото мерене ако меря пак сойностите са много по-различни, но все пак нанасям първите. Незнам и аз се шашнах от тази Т.
Теста не е Шуър чек. Купих си ултра ранни тестове за бременност от една клиника тук в Англия... Преди малко правих и Шуър чек, но той е отрицателен.
Виж целия пост
# 5
sunshine*uk не се шашкай излишно, а изчакай още малко  Hug
Виж целия пост
# 6
sunshine*uk не познавам английските тестове, може да са добри и верни, но определено тук в България ако си вземеш тест за ранна бременност (7-ми ден след овулация) в 90% от случаите показват грешно 2 чертички. Не искам да те обезсърчавам, но трябва поне да изчакаш и Шуър чек да ти покаже положителен резултат, и тогава спокойно да се зарадваш (и то след закъснение, затова те попитах колко дни ти е цикъла, дали вече има закъснение или е още рано?).
Оралното мерене по принцип е по-неточно а и дигиталния термометър за такова мерене не е препоръчителен. Аз те съветвам да премериш тези 2-3 дни няколко БТ (в дупето рано сутринта) за да се види там какво е положението Peace
Успех!
Виж целия пост
# 7
Момичето е направило чувствителен тест - щом отчита 10mIU/ml. Шуър чек не е толкова чувствителен, отчита 25mIU/ml ако не се лъжа. Така че ако нямаш закъснение все още е нормално той да е отрицателен.

Изчакай закъснение и повтори теста. Дано да е станало.
Другият вариант е да мериш БТ. Ако се задържи висока и след закъснението - бременна си.

П.С. Никога тест не ми е показвал грешно 2 черти. А съм правила доста.
Виж целия пост
# 8
По принцип цикъла ми е 28-30 дни. Днес се явява 24 ден, а ако съдя по малко по-наситената линя на теста за ову, ову е била на 16 ден, т.е преди 8 дни.
Виж целия пост
# 9
Повтори теста след два три дни!
Момичето е направило чувствителен тест - щом отчита 10mIU/ml. Шуър чек не е толкова чувствителен, отчита 25mIU/ml ако не се лъжа. Така че ако нямаш закъснение все още е нормално той да е отрицателен.

Изчакай закъснение и повтори теста. Дано да е станало.
Другият вариант е да мериш БТ. Ако се задържи висока и след закъснението - бременна си.

П.С. Никога тест не ми е показвал грешно 2 черти. А съм правила доста.

 Peace
Виж целия пост
# 10
Мисля си че е рано да ти покаже ясна втора черта, защото така като ти гледам графиката ти е 24-ти ден от цикъла нали?а той по принцип на колко дни ти е?
изчакаи още 3 дни и направи пак нов.аз сам си правила при 29цикъл на 29я ден и беше отрицателен.а на другия ден веднага(на 30я)положителен.Не се гръмвай моля те !не се паникиосвай излишно!

Виж целия пост
# 11
Още е много рано. Изчакай до закъснение. Стискам палци да има бременност.
Виж целия пост
# 12
Абе душа,защо не зарежеш тия простотии и не се оставиш на хубавия бурен секс и природата.Направо ви се чудя-пробвате от 2-3 месеца за бебе и вече...то не са тестове,то не са графики,то не са теми,то не са въпроси.
Как искате да стане бебе в тоя стрес,които си създавате сами.
Я тейк ит изи!!!
Виж целия пост
# 13

А така де!!!
Виж целия пост
# 14
По принцип цикъла ми е 28-30 дни. Днес се явява 24 ден, а ако съдя по малко по-наситената линя на теста за ову, ову е била на 16 ден, т.е преди 8 дни.


значи е рано да се каже каквото и да било.
Нормално е да се вълнуваш, след като си видяла 2-те чертички, разбирам те, но доста раничко си го направила. ИЗчакай си закъснение от поне 1 ден и пак направи тест Peace
УСпех  bouquet

п.п няма спор че щом оня тест е по-чувствителен, е нормално Шуър чек-а да е отрицателен. Но поне аз съм чела за доста хора,които виждат ранен положителен тест, и накрая пак им идва. Поради това не само аз, но и във някои сайтове за зачатие съветват, да не се прави ранен тест за бременност точно поради тази доказана причина.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия