Някой пътувал ли е със Sky Europe?

  • 3 336
  • 43
В момента търсим самолетни билети до България по нова година и попаднахме на особено интересни оферти на тази компания, при това - директен полет!!!!, нещо, което никоя друга линия около нас не предлага. Чували ли сте нещо за тази компания, някой да е пътувал?
Виж целия пост
# 1
Намерих с търсачката няколко мнения - май всички положителни?! Досега нямаха полети в нашия край и затова не се бях интересувала, но по всичко изглежда, че ще ги пробваме. Полета все пак не бил директен, а през Виена, но даже и часовете са удобни. Чак не мога да повярвам
Виж целия пост
# 2
полета си е съвсем нормален и удобен!
 Peace
приятно летене и прекарване! Grinning
Виж целия пост
# 3
пътувала съм с тях многократно - изключително доволна съм!!!!

Особено като е директен полет - няма какво да му мислиш - с евтините понякога е проблем това, че е с прекачване и може да се случи да ти закъснява полета и да висиш по летища.
Виж целия пост
# 4
сега видях, че не е директен - освен да повисите малко в най-лошия случай, друго няма. Аз много ги ползвах тъй като имат много полети до Будапеща, където преди живеехме. Самолети като самолети - само си плащаш яденето и напитките, ако искаш да консумираш.
Виж целия пост
# 5
Благодаря ви, момичета! Сега вече съвсем смело ще действам  отивам! bouquet
Виж целия пост
# 6
От Австрия май рано или късно всички прибягваме до тях. Аз ги избягвам в момента заради разположението им на виенското летище, тъй като е малко трудно с количка, а и имаха много неудобни времена за полетите. Но тебе това не те касае, ти летиш от друго място. Полета е нормален, никакви особени забележки нямам. Като за парите които искат са ОК.  Wink
Виж целия пост
# 7
как ги намери теzи полети и аz търсех но не попаднах на ни6то иzгодно zа БГ newsm78
Виж целия пост
# 8
Абе аз добре ги намерих, само че нещо не им работи сайта както трябва и не успявам да резервирам он-лайн, а с резервация по телефона цените са съвсеееем други Sad
Виж целия пост
# 9
със скай се пътува съвсем нормално, освен честите закъснения, които кумулира, без да се впускам в подробности.
че сайтът им се е скапал е също съвсем нормално  Simple Smile
пробвай по-късно, ще го оправят  Peace
Виж целия пост
# 10
Ние с мъжа ми обиколихме цяла Европа със Скай, много съм доволна. Те от тук (Братислава) стартираха преди 5 години, чак от скоро се разрастнаха.Имали сме 3 пъти закъснения от по 30 мин до 2 часа, но досега не сме пътували с детенце, така че ни беше все едно  Wink Иначе от гледна точка на съотношението цена-качество още не съм летяла с по-добра авиокомпания.  Peace  Един път не излетя самолета от София, но това беше заради мъглите. Купуваш си кафето на палубата, но на кой му пука Wink Не могат да се сравнят с Ryanair например, с които се чувствах като на централна автогара в София от преди 5 години  Sick
Така че, смело!  Peace
Виж целия пост
# 11
моми4ета дайте ми линк на таzи авиокомпания  bouquet
Виж целия пост
# 12
 
didkis , заповядай: http://www1.skyeurope.com/en/
 (кликни и на Low Fare Calendar, за да видиш цените за целия месец, така ще се ориентираш по-лесно Wink )
Виж целия пост
# 13
Didkis, я кажи успя ли да се свържеш - при мен сайта продължава да не работи и не мога да стигна до страницата където са дадени таксите. Цените така както са, са супер, но ако таксите са колкото цената на билета....   newsm78

Виж целия пост
# 14
http://www2.skyeurope.com/de/
На мен ми се отваря от тук.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия