Съвет за ноктите на синът ми

  • 694
  • 5
Здравейте, момичета. Очарована съм от сайта и от това колко си помагате. Ето защо се обръщам за помощ към вас. Синът ми е на 18 г. Има проблеми с ноктите. Не ги яде, няма гъбички или друг вид заболяване, но на някои от пръстите му са почти на половината и са силно деформирани, като на вълнички. Ходихме по какви ли не лекари, не намират проблем. Мазахме какво ли не, пихме и какво ли не. Няма резултат. Има още нещо. През почивните дни, когато не е на училище / като че ли пък сега някой ходи на училище  Laughing/ работи, като барман. Почти по цял ден ръцете му са във вода. Но проблема с ноктите го имаше преди да започне тази работа. Просто вече не знам какво да правя. Ако можете дайте ми някакъв съвет или препоръчайте добър лекар. Предварително ви благодаря  Hug
Виж целия пост
# 1
OOO, барманската професия май е разковничето...

Това го коментираха в една серия на "д-р Хаус"  май!

Оказа се, че всички бармани имат такива проблеми...


Но не си спомням лечението  newsm78
Виж целия пост
# 2
Не, той имаше този проблем преди да започне тази работа  ooooh! Може би това би затруднило някакъв начин на лечение, но проблема че не е установено какво да лекуваме  Thinking От известно време се чудя дали да не направим ноктопластика? Дали това няма да помогне на нокъта отдолу да порасне и да се оформи правилно?
Виж целия пост
# 3
Побутвам темета-може някой да помогне.Но и за да кажа че ноктопластиката е безумие,нали за мъж говорим???знам че няма да са дълги,но ноктопластиката се лепи към средата на нокътната плоча......абе не виждам как може да не си личи....няма начин май. newsm78
Виж целия пост
# 4
Братовчедка ми имаше подобен проблем ..Ходи при една билкарка и тя й даде някакво мазило на пчелна основа ..Работеше точно като барманка ,смени работата ,маза се с този мехлем и постепенно ноктите и се оправиха .А бяха станали вълнообразни и страшно чупливи ...
Ще я питам като се чуем да ми даде повече информация .
Виж целия пост
# 5
Много благодаря за памащта ви. Ще чакам с нетърпение някаква информация  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия