Вие как практикувате...?

  • 1 687
  • 45
Здравейте,
като давам на бебето стерилна залъгалка,той я смуче и после я изпуска.
Та въпросът ми е следният:все пак има малки влакънца по чаршафа,паднала косичка и т.н и те се полепват по бибата.Не мога да я стерилизирам през пет минути.
Вие какво правите в този случай,пък и бебето да не се нагълтва с косми и влакна? Confused
Виж целия пост
# 1
Аз не стерилизирам залъгалката всеки ден.Просто я поливам с вряла вода и готово.
Виж целия пост
# 2
Е то не може да се стерилизира всеки път като падне на земята. Аз я миех с гореща вода. А стерилизирах веднъж дневно.

Виж целия пост
# 3
Не се вманичавам, престаравам и никога нищо не съм стерилизирала  Simple Smile
Виж целия пост
# 4
мия с гореща вода и толкова
Виж целия пост
# 5
Пуснала си темата два пъти. Не знам дали ти можеш да я изтриеш или модераторите?
Виж целия пост
# 6
изплаквай с гореща вода и това е
Виж целия пост
# 7
Е то не може да се стерилизира всеки път като падне на земята. Аз я миех с гореща вода. А стерилизирах веднъж дневно.



И аз така процедирам.
Виж целия пост
# 8
Не се вманичавам, престаравам и никога нищо не съм стерилизирала  Simple Smile

И аз так.

Всъщност, защо има 2 еднакви теми?
Виж целия пост
# 9
Не се вманичавам, престаравам и никога нищо не съм стерилизирала  Simple Smile
И аз така.Шишетата стерилизирах само като се прибрахме от родилното.Бибероната я миех с вода от чешмата,ако е паднала на земята.Ако падне на леглото на бебето не съм я  мила.Като чуя думата "стерилност" я свързвам с болница Laughing.Вкъщи никога не е било стерилно.
Виж целия пост
# 10
Пуснала си темата два пъти. Не знам дали ти можеш да я изтриеш или модераторите?

това ли ти е проблема? Laughing
това не е моя грешка.
ако ги дразни модераторите ще си свършат работа Wink
Виж целия пост
# 11
Аз стерилизирам всеки ден,измивам я с гореща вода само ако падне на земята,иначе не
Виж целия пост
# 12
Като падне на земята измивам с вряща вода.През ноща понякога си търси бибата и я давам,после я изплюва и пак я търси.Не мога да бягам през ноща да мия залъгалки.Нищо не и е станало.
Виж целия пост
# 13
Не се вманичавам, престаравам и никога нищо не съм стерилизирала  Simple Smile
и аз
Виж целия пост
# 14
Просто я мия с вода и готово  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия