Козметика за мъже

  • 641
  • 13
Има ли значение при каква козметичка ще отиде едно момче при проблеми с акне?
Виж целия пост
# 1
Последната опция!
Виж целия пост
# 2
еле пък момче - хич да не експериментира, на тях и без това им е малко търпението за разни козметични неща Simple Smile
дерматолог!
Виж целия пост
# 3
Дерматолог задължително !
Виж целия пост
# 4
Да,нека отиде на дерматолог.
Виж целия пост
# 5
Благодаря ви, момичета!  Hug Доста сте категорични, обаче личната лекарка му казала, че няма време за него и да иде друг ден...
Ако пък трябва да иде някъде без направление, нямаме идея при кой newsm78 Бихте ли споделили
Виж целия пост
# 6
Първо консултация с дерматолог  Peace

Ако пък трябва да иде някъде без направление, нямаме идея при кой newsm78 Бихте ли споделили
Нямам представа.  Thinking
Виж целия пост
# 7
И според мен трябва да отиде на дерматолог . Струва ми се рисковано при козметик , отколкото при специалист .
Виж целия пост
# 8
Последната опция  Wink
Виж целия пост
# 9
и аз гласувах за дерматолог  Peace

Въпреки, че понякога помага и обикновен лосион против акне - на един колега така му ликвидирахме пъпките  Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Нищо не губи да го види специалист.
Виж целия пост
# 11
Личната му каза, че според нея нямало нужда от дерматолог Shocked сигурно заради техните истории с направленията... Tired
Моля за съвет! Praynig
Виж целия пост
# 12
Личната му каза, че според нея нямало нужда от дерматолог Shocked сигурно заради техните истории с направленията... Tired
Моля за съвет! Praynig
Според нея?!
Няма такъв филм, длъжна е при съмнение за проблем да го изпрати където трябва. Акнето може да е сериозно заболяване и да не е само пъпки.
Виж целия пост
# 13
Според нея?!
Няма такъв филм, длъжна е при съмнение за проблем да го изпрати където трябва. Акнето може да е сериозно заболяване и да не е само пъпки.
Да, и аз мисля, че са задължени, но тя преценявала, че няма нужда...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия