Моля, споделете мнението си за д-р Жекова/ Окръжна болница София!

  • 3 238
  • 2
 Здравейте. Много моля, ако някой има преки впечатления от д-р Жекова от Окръжна болница в гр.София да даде своя коментар. Ще бъда много благодарна на всички, които спеделят. Пренасочила съм се към въпросната лекарка въз основа препоръка от моя позната за нея, както и в следствие на отказа ми да родя в св.София / бившата Тина Киркова/ след създадената ситуация с инфекцията там Sad.
 Благодаря на всички!
Виж целия пост
# 1
Ако още не си взела решение /виждам, че темата ти е от преди две седмици, а в края на бременността това си е много време  Laughing/, ще се самоцитирам от една друга тема:
д-р Красимира Жекова, шеф на родилното отделение - изключително добър човек, изслушва внимателно и отделя необходимото време, отнася се с уважение към жената и към чуствата на жената /не е от тези, за които всичко що е в нощница е материал/, обяснява, насочва и подкрепя.... Чудесен специалист - води ми рисково естествено раждане, през цялото време беше спокойна и усмихната - мина леко и..., щях да кажа безболезнено  , но без викове и крясъци, което говори много и след седмица вече спокойно си сезях на д-то /въпреки шевовете/.
Препоръчвам.
Виж целия пост
# 2
 Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия