Винаги съм се чудил...

  • 3 523
  • 37
..дали това да си въртят дупета докато вървят е вродено в жените или тази походка се усвоява след дълги упражнения. Почти всички жени докато вървят поклащат бедра, въртят дупета или нещо такова, а някои направо ще се счупят в кръста от чупки и въртене на ханша. Та тая походка нещо естествено ли е в жената или се усвоява. Аз например от чисто любопитство съм пробвал докато вървя да си въртя дупето, като някоя мадама пред мен, но ми е толкова ненормално и неестествено че изобщо не успявам и не знам вие жените как го правите това чудо. Явно ви е вродено мисля аз да се чупите в кръста докато вървите и дупетата ви да описват осморки  Grinning
Виж целия пост
# 1
Глупости на търкалета. Най-хубавите осморки, които съм виждала, са били изпълнени от мъже!
Малко си се упражнявал, Борко! Или не си правил точните упражнения...  Whistling
Виж целия пост
# 2
Не си бил на токчета
Виж целия пост
# 3
Ти съвсем изтрещя!
Виж целия пост
# 4
и аз ,най-хубавите чупки в кръста съм виждала от мъже Peace Whistling
Виж целия пост
# 5
... Аз например от чисто любопитство съм пробвал докато вървя да си въртя дупето, като някоя мадама пред мен...

Жокер - пробвай на токчета! smile3521
Виж целия пост
# 6
На жените ни е вродено,мъжете се упражняват и е верно,че те правят най-добрите 8-ки.
Виж целия пост
# 7
и аз ,най-хубавите чупки в кръста съм виждала от мъже Peace Whistling
Айде сега. Аз досега не съм виждал мъж да върти задник докато върви. ако имаш предвид онези другите "мъже" то за тях не знам... не ги заглеждам по дупетата. Ама на вас жените някак си отвътре ви идва да въртите дупета докато вървите. И само токчетата ли са причината да го правите. Всъщност защо жените въртят дупета докато вървят. Това нещо като покана за секс ли е или просто така си вървите.
Виж целия пост
# 8
Това нещо като покана за секс ли е

Мечтай си!  Joy
Виж целия пост
# 9
Нещо май ми се мъти с тези мъжки осморки...  Crazy

Иначе аз, когато съм на токчета (много рядко) също се усещам, че вървя поклащайки се странно...
Виж целия пост
# 10
Това от някой се учи на други им е вродено/както и някой други неща/
Виж целия пост
# 11
Бе я не заблуждавайте човека! К'ви токчета, к'ви пет лева? Отвътре ни идва, естествено. Така сме се родили. Аз не ходя на токчета, ма къв г.з въртя, не е истина.  ooooh!
Виж целия пост
# 12
Това нещо като покана за секс ли е
Мечтай си!  Joy
Ми що бе... Ти например какво ще си мислиш както си вървиш например и някоя жена пред теб върви и ще се счупи от чупки в кръста и от въртене на дупе. И това не е рядка гледка. Много често ми се случва. Не че се заглеждам по женски дупета де  Mr. Green ама то просто се набива в очи... И аз като видя поклащаш се женски задник пред мен най-малкото за което си мисля е за ядрена физика например Simple Smile
Виж целия пост
# 13
кокетничене според мен,привличане на вниманието по някакъв начин
Виж целия пост
# 14

Ми що бе... Ти например какво ще си мислиш както си вървиш например и някоя жена пред теб върви и ще се счупи от чупки в кръста и от въртене на дупе.

Че има хемороиди, че прашките й се впиват в тях и тя пощръклява от дискомфорт.  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия