бактерии в урината?

  • 1 527
  • 8
На някой да му се е случвало през бременността да има бактерии в урината, и знаете ли на какво може да се дължи, назначиха ми изследвания стерилна урина, които се правят два последователни дни? Sad
Виж целия пост
# 1
Има много видове бактерии.Аз през 1-та бременност имах  е-коли в урината.Пих два пъти антибиотик и всичко отмина.Просто се посъветвай с лекаря си и той ще ти каже как ще се лекуваш.Успех и леко добременяване и на финала ЗДРАВО БЕБЧЕ.
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти   bouquet
Виж целия пост
# 3
А имаш ли оплаквания и излязоха ли резултатите?
Виж целия пост
# 4
Случи ми се, да и имаше доста неприятни последствия за бебето при раждането. Моите бяха Ешерихия коли.
Лекувай се на всяка цена, ако има бактериален растеж.
Виж целия пост
# 5
А до какви усложнения могат да доведат тези бактерии, може ли да се стигне до сериозно увреждане на плода?
Виж целия пост
# 6
 Sad  в понеделник ще давам стерилна урина, от два поредни дни, и след две седмици съм на консултации и тогава ще разбера какви са тези бактерии и какво лечение ще ми приоложат, мойта лекарка не ми каза нищо по специално, само че може да са от шишенцето в което съм дала урина предния път, а имало възможност да бъдат и от течението, което имам, което си е нормално, според нея Thinking
Виж целия пост
# 7
А до какви усложнения могат да доведат тези бактерии, може ли да се стигне до сериозно увреждане на плода?

Може, да.
Може да се стигне до преждевременно раждане, забавяне развитието на плода и мн.др.
Калина като се роди не изплака или по-скоро едва изплака и я сложиха на кислородна палатка за 1 ден, докато се разгърнат дробчетата й. Имаше и левкоцитоза - много повишени левкоци и беше на антибиотик цяла седмица.
Знам и за други, много по-тежки случаи, но не искам да ви плаша...

Sad  в понеделник ще давам стерилна урина, от два поредни дни, и след две седмици съм на консултации и тогава ще разбера какви са тези бактерии и какво лечение ще ми приоложат, мойта лекарка не ми каза нищо по специално, само че може да са от шишенцето в което съм дала урина предния път, а имало възможност да бъдат и от течението, което имам, което си е нормално, според нея Thinking

Направи си много добър тоалет преди пробата и ако излезе нещо се лекувай!
Успех!
Виж целия пост
# 8
Благодаря на всички   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия