Безстопанствени кучета. Помощ!

  • 651
  • 3
Някой може ли да ми каже къде прибират безстопанствени кучета? До нашия блок живееха 3 до миналата година. Сега са станали 8. Децата ми се страхуват да отидат на училище сами. Има едно голямо като коза. Решило да си поиграе с моята Боряна и и скочило на раменете. Тя е 8 годишна, а кучето е колкото нея като се изправи. Като видят колело и се събират всички и лаят. Аз съм гледала куче и ги обичам, но това на нищо не прилича! Поне половината да се махнат!
Виж целия пост
# 1
Здравей,

това с кучетата е отвратителна работа, особено когато имат контакт с децата ни. Продават се едни устройтва, приличащи на мобилен телефон - кучегони ги нарекохме на работа. Да поясня, че работех в куриерска фирма и се наложи да снабдят куриерите с такива, т.к. имаше много ухапани и вечно ги дебнеха заплахи по тъмниге входове или пък в дворовете на къщите. Та тези устройства издават високо или нискочестотен звук, който ние не чуваме но за кучетата е ужасяващ, но не ги наранява. Просто бягат. Колегите споделиха, че след неколкократна упротреба вече само като ги видят и бягат.

Дано съм ти била от полза.
Виж целия пост
# 2
Много благодаря за информацията! От къде се купуват тези машинки?
Виж целия пост
# 3
В оръжейните магазини, може би.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия