Колко часа на денонощие трябва да спи бебе на два месеца?

  • 668
  • 8
Здравейте, мили мами!
От известно време си задавам този въпрос, защото моята бебка спи много малко през деня - 2-3 часа за целия ден. Чудя се, трябва ли специално да я приспивам?  newsm78Иначе нощият й сън е около 10 часа.
Виж целия пост
# 1
Аз мисля, че й е напълно достатъчно да спи по около 3 часа през деня.
А нощното ви спане е идеално! Завиждам!

Макси и по толкова не спи!  Joy
Виж целия пост
# 2
запис,че и ние се чудим и спим ако сме навън
Виж целия пост
# 3
И ние спим по толкова, през деня понякога може и повече да се излъже, но ако е имало голяма разходка, иначе вечер се случва  и по 11 часа, но 10 са и задължителни  Simple Smile Няма какво да я приспиваш специално, ако и се спи тя ще си покаже, играй си с нея да се изморява повече и като почне да мрънка пробвай да я приспиш и тя ще си покаже  Peace
Виж целия пост
# 4
Ние до третия месец спяхме почти по цял ден  и цяла нощ.Embarassed
Виж целия пост
# 5
И ние сме така, но при нас до към 4 часа през ноща е ден. То и ние сме нощни птици, така че си играем доста. През деня спинка. Радвай се, че е будна, ние с такова нетърпение чакаме да отвори очи за да си пообщуваме.
Виж целия пост
# 6
Ако й се спи, ще спи и без да я мъчиш. Осигурявай й възможност - спокойно време... абе, слагай я в леглото и я оставяй на мира от време на време, като ти се струва, че е сънлива. Ако иска, ще заспи. Ако не заспи, значи не й трябва.
Виж целия пост
# 7
Здравейте, мили мами!
От известно време си задавам този въпрос, защото моята бебка спи много малко през деня - 2-3 часа за целия ден. Чудя се, трябва ли специално да я приспивам?  newsm78Иначе нощият й сън е около 10 часа.

А ходите ли по разходки през деня? Когато е будна в ръце ли я държиш или лежи сама в креватчето? Спи ли след като и направиш сутрешната гимнастика? Може би бебка не се изморява достатъчно.
Имам приятелка, чието бебе (момиче) спи малко през деня (от 2-рия месец, а вече е на 3 и половина) и няма здравословни проблеми.  Peace
Виж целия пост
# 8
Моето дете спи 8 часа през нощта и не пове4е от два през деня, така че има и по-трагични случаи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия