Чая на д-р Лозанов

  • 796
  • 5
Здравейте,

Искам да споделя с вас за този чай.
Пия го от началото на юли успоредно с лечение, което провеждам за понижаване нивото на инсулина. Споменавам за лечението, защото хапчетата за понижаване на инсулина имат способността да отхвърлят до 3 кг от теглото.
Така или иначе свалих общо 8 кг .
Да отдадем 3 кг на хапчетата. Останалите 5 ще трябва да са от чая.

За въпросния чай ми каза масажистката, която посещавам. Тя го пие от години и е жена която спазва целесъобразен начин на живот. Дори си е направила труда да изпрати проба от чая в ХЕИ за изследване. Е, за жалост РИОКОЗ не могат да установят съдържането на чая, но категорично са отрекли вредни последствия от ползването му.

Не ми се иска да карам заинтересованите от вас да пишат излишни постове, за да дам координати на д-р Лозанов, но не знам до колко това не е в разрез с политиката във форума (отдавна не съм ъпдейтвала инфото си  Embarassed)

Та с охота ще дам координати на желаещите да пробват. Само искам да отбележа, че резултата се вижда на 2-рия месец и е възможно да предизвика колики и стомашно разстройство.


Виж целия пост
# 1
Излиза,че си свалила чисто 5кг за три месеца.За мен това е незадоволително Rolling EyesА , ако пуснеш търсачка ще видиш колко хора пропищяха от въпросния чай и най-вече какво съдържа Laughing
Виж целия пост
# 2
Лелее, 4ак ми стана неудобно 4е го похвалих  Embarassed
Виж целия пост
# 3
Е как така ХЕИ не мога да установят какво съдържа ??? Shocked Ми то тогава кой може ?  newsm78
Виж целия пост
# 4
Явно така е по-лесно. Търсят забранени вещества в съдържанието и ако не намерят, значи е ОК.
Виж целия пост
# 5
Лелее, 4ак ми стана неудобно 4е го похвалих  Embarassed

Няма от какво да ти е неудобно Blush , а по-скоро се замисли какво пиеш Naughty
До колкото си спомням при изследванията се бяха остановили високи нива на сол,а тя води до ускоряване функцията на щитовидната жлеза и от там до отслабване ,нещо като хиперфункция на жлезата се получава.А ,това си има и достатъчно странични показания.Ако успееш да я изровиш старата тема прочети я  Peace
Намерих я http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=183311.0
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия