Чете ли някой статията в "Журнал за жената"за ActivBust?

  • 1 366
  • 15
Някой пробвал ли е този продукт?Наистина ли може да се увеличи бюста за 20 дни само с билки?
Виж целия пост
# 1
Какво е бъста Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
бюст?
Виж целия пост
# 3
Правилно ли е изписано това 'ActivBust', защото нищо не открих в чичко Гугъл  newsm78
Виж целия пост
# 4
Е това със сигурност е поредната простотия излизаща на пазара. Кой знае какви последици носи след себе си приема на тази "билка".
Виж целия пост
# 5
Невероятно!Как може да ти се увеличи бюста за 2 седмици?Има ли още някой да се върже на такива глупави реклами.Май само тези ,които им се иска голям бюст,биха се вързали  и от внушение ще им се уголеми.
Виж целия пост
# 6
И на мен тази статия ми напрви впечатление  Thinking И защо да не е възможно ? В предвид,(е има кремове за стягане,които наистина действат,а също и кремове за тен,които действат.Любопитно ми е,по-точно искам да знам има ли хора които наистина са го пробвали и какво мислят,наистина ли помага? Защото все пак 60 лв не са малко+още 10 за доставката.


Виж целия пост
# 7
Ами ако някой е постигнал положителен резултат иго сподели и покаже снимки и аз ще повярвам!
Виж целия пост
# 8
Снимки едва ли някой ще покаже  Blush Пък и нещо ме съмнява някой да каже,че го е поплзвал,защото то сега излиза,че има такова нещо и не са си го купили още.Пък и нз до кога важи този талон за пращане,пише,че до 31ви ако се прати се получава допълнителен гел,но за важенето до кога нз  Thinking
Виж целия пост
# 9
Не виждате ли, че има в статията постнати цитати от писма на клиентки  Joy
Виж целия пост
# 10
Не виждате ли, че има в статията постнати цитати от писма на клиентки  Joy

хаха,друго е там написано,друго е тука...там може самите производители да са го писали с цел хората да си мислят,че е пробвано и помага.Та чакаме някой да се похвали с резултата  newsm78
Виж целия пост
# 11
Невероятно!Как може да ти се увеличи бюста за 2 седмици?

Има и по-бърз начин ,за около два часа и със силиконови ипланти вече Mr. Green,кво ще се мажеш 10дни за алавото Mr. Green
Боже какви ле не неща измислят.Явно хаповете за отслабване вече ще излизат от мода и на тяхно място ще си увеличаваме циците.Или може би ще има и ново поколение продукт ,за бързо отслабване и растеж на гърдите."Всичко ,което свалите отива на гърдите",как ви звучи Laughing
Виж целия пост
# 12
Е,не бъдете толкова песимистични,наистина има продукти,които действат.Това,че е ново и звучи леко пресилено незначи,че не действа поне малко  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
Еее,никой ли нищо не иска да каже ?  Tired
Виж целия пост
# 14
Абе хора, едно е тен с крем,друго е цици. ooooh!То от години се пускат такива за уголемяване на бюста,но не съм чула някой да е успял досега. hahaha
Горките пластични хирурзи,ще останат без хляб. Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия