Изпиране на холна гарнитура?

  • 4 644
  • 22
След дълго колебание да претапицираме или да купуваме нова холна гарнитура, накрая решихме да отложим всичко това за по-заможен период и да направим едно много хубаво почистване на старата ни гарнитура. Тапицерията е текстилна и доста захабена.
Дайте идеи за подходящи препарати и технология.
Виж целия пост
# 1
Ние преди около месец прахме нашата след сериозен ремонт - къртихме стени, циклихме паркети, ужас! Първо се обадих на фирма Василка но имаше свободен час за след повече от месец. Тогава една позната (майка от форума Simple Smile ) ми даде телефона на едно семейство, което ходи по домовете да чисти с Рейнбол - страшно съм доволна!!! Тя ми ги препоръча, каза, че е доволна от тях и че ги вика веднъж или два пъти годишно, взимали и около 25лв за холна гарнитура. Дойдоха след 2 дена, изпраха ми холна гарнитура, 10 стола в хола (с дамаска и на седалката и на облегалката), 3 килима, диванче в кухнята и диван в стаята на детето, отделно изтупаха матраците на тримата и възглавниците. За всичко ми взеха 80лв, после 2 седмици миришеше на чисто, на препаратите. А за цветовете - блеснаха! Бях забравила оригиналните цветове на дивана и фотьойлите Mr. Green Някои неща изсъхнаха след 2-3 часа (например килимите), но на диваните им трябваше 1 денонощие. Решила съм да им стана редовен клиент и да не чакам следващия ремонт, а да ги викам веднъж годишно, така няма да става толкова мръсно и трудно за пране.
Ако искаш координати (след тази реклама) - ще ти пиша на ЛС  Hug
Виж целия пост
# 2
И аз това щях да ти препоръчам - да наемеш хора да ти почистят всичко с Рейнбоу!
mama_na_misho, моля те ако може да ми изпратиш координатите на тези хора на лични, защото и аз планирам голямо почистване! Благодаря!
Виж целия пост
# 3
mama_na_misho, може ли да ми изпратиш на лични координаите на тези хора. Благодаря ти предварително.  Hug 
Виж целия пост
# 4
Родителите ми имат "Рейнбоу" и ще го вземем от тях, но не знам какви препарати да използвам.
Иначе хората няма смисъл да ги викаме за едната холна гарнитура, защото ще купуваме нови килими, и просто няма за къде другаде да ги викаме. Но за великденкото почистване ще ти пиша за координатите им  Simple Smile
Виж целия пост
# 5
И аз искам телефона .Може и на лични съобщения.
Виж целия пост
# 6
Може ли и на мен да ми пратиш на ЛС телефона на тези хора? Виждам че си от София, така, че може би и аз ще се възползвам от тяхната услуга. Предварително ти благодаря!
Виж целия пост
# 7
Май писах на всички, даже май и по 2 пъти, нещо ми прекъсваше нета...ако все пак някой не е получил координати да си каже, че нещо се оплетох  Crazy
Виж целия пост
# 8
mama_na_misho, ще пратиш ли координати и на мен Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Имам и аз молба към мама на мишо моля те ми прати и на мен координатите на това семейство, скоро ще си имаме бебе и искам преди това всичко да изчистя. Предварително ти благодаря.
Виж целия пост
# 10
здравейте ,и аз искам да си почистя  ще ми дадете ли телефоните
Виж целия пост
# 11
отговорих  Peace
Виж целия пост
# 12
Нищо не съм получила. Ако не те затруднявам, моля те опитай пак да ми ги пратиш. Благодаря!
Виж целия пост
# 13
mama_na_misho може ли  и на мен да ме пратиш телефон на това семейство?
Виж целия пост
# 14
ако все още пазиш телефона.моляте да го изпратиш и на мен
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия