Избелването на зъбите! За ли сте или по-скоро против? Мнения и споделяне на опит

  • 91 897
  • 269
Така мечтаната искряща усмивка, но на каква цена? Споделете мнение, лично аз в момента правя процедури по избелване, но честно казано с доста страх започнах. Има много и различни мнения по въпроса и се надявам от личния опит и от мненията ви да стигна до истината!  Mr. Green
Виж целия пост
# 1
Разбира се, че ЗА. Жълти зъби са ужасни, особено за жена, сетих се оная реклама с червилото. Sick С червило съвсем се подчертава. Но ако не са в толкова ужасно състояние, не си струва, тъй като е скъпо, пък и краткотрайно и после пак и пак... Не може да са съвсем ослепително бели като чаршафа на рекламата на Ариел. Mr. Green
Виж целия пост
# 2
никога не съм си избелвала зъбите каква е цената на това удоволствие
Виж целия пост
# 3
dezrita-как си избелваш зъбите?
С шини и гел,или в стоматологичен кабинет?
Мен също ме е шубе,иска ми се,ама...
Консултира ли те стоматолог,защото избелване не се препоръчва на всякакви зъби.
Споделяй-как върви,имаш ли чувствителност,болка,отшумява ли,предполагам,че ако правиш домашно избелване ще има чувствителност по време на процедурите.
Да кажеш Simple Smile
Виж целия пост
# 4
никога не съм си избелвала зъбите каква е цената на това удоволствие

Тук можеш да погледнеш начините на избелване
http://venelinov.com/fag_bg.php
а ето и темата
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=85834.0
 Peace
Виж целия пост
# 5
Избелването боли. Crazy
Няма какво да се лъжеме, но си заслужава. Wink
Виж целия пост
# 6
Досега не съм си ги избелвала, но имах голямо желание, само дето моя зъболекар ми го секна. Каза ми, че няма да ми ги избели, поради простата причина, че ще остана без зъби след известно време и тогава като започнели проблемите да не ходя да му се оплаквам. Каза ми, че при избелването се използвали някви си химикали, които трайно увреждали емайла на зъбите  Wink
Аз пак си искам де, ама това е друг въпрос  Grinning
Виж целия пост
# 7
Аз няколко пъти съм питала зъболекарката си относно избелването и тя все беше против и не го препоръчва, защото увреждало емайла... И на мен ми се иска да имам искрящо бели зъби, но дали е наистина безопасно?  newsm78
Виж целия пост
# 8
Човек докато не пробва неможе да е сигурен, реших да пробвам, надявам се да е за добро. Аз лично преди да започна говорих с моя стоматолог и му показах самия продукт с който ще си ги избелвам! Понеже имам чуствителни и  кървящи венци той ме предупреди, че е възможно да изпитвам даден некомфорт докато правя процедурите, но друго не трябва да ми има освен да ми се избелят. Също ме предупреди да не очаквам да ми станат невероятно бели. Моят метод не е с никакви лампи или шини, води се един от най-ползваните и с добро име в Щатите, колко е вярно не знам, но братовчед ми който ми ги донесе от там така ми каза. Той и жена му ги бяха ползвали и като ги видях след избелването бях шокирана /м/у другото и двамата пушеха и имаха ужасно жълти зъби/. Веднага го помолих да ми донесе следващия път като си идват защото откакто се помня исках да си ги избеля. И ето че миналата седмица ме изненадаха с две кутийки /за мен и мъжа ми/. Излязоха ни по 80 лв. на човек, а най-хубавото е, че вече има и при двама ни ефект. Както каза доктора малко ми е неприятно на венците докато правя процедурите, но всичко е поносимо и отшумява. Дано няма в последствие негативи който да ме накарат да съжалявам!!! Стискайте палци!!!  Praynig Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Интересна тема.
Гледайки ги в "Пълна промяна" и аз придобивам желание за избелване, но както и много други съм на кръстопът. А и нямам информация за продукти.
Би ми било интересно да науча за продукти за домашно ползване.
Дезрита, би ли споделила името на твоя препарат за избелване?
Виж целия пост
# 10
Писах и в темата за зъбите. Та интересувам се от офис избелване Zoom,цена,ефект и кабинети,където правят,ще съм ви мн благодарна HugА също и за другите типове избелване,но понеже останах с впечатление,че това е най-ефикасно Grinning
Виж целия пост
# 11
Изобщо не уврежда емайла.
Разбира се, ако ползваш подходящите продукти.
Аз се избелих с Опалесенс и съм много доволна.
Има болка, разбира се, но всичко отшумява.
Виж целия пост
# 12
Azzy, от БГ ли си купувала продукта?
Виж целия пост
# 13
Azzy, от БГ ли си купувала продукта?
Да, от тук.
Моята зъболекарка ми препоръча домашно избелване със системата на Опалесенс, пред офис избелването.
Въпреки, че ако зъбите са с по-тъмен естествен цвят, понякога се комбинират и двата метода- първо се избелват с лампа в кабинета, после продължават с домашно избелване, докато не добият задоволителен цвят зъбите.
Правят се едни шини, мисля силиконови и на мен ми отне около две седмици, защото спях с шините през вечер, а освен това ползвах и флуорен гел две нощи.
Виж целия пост
# 14
Azzy, от БГ ли си купувала продукта?
Да, от тук.
Моята зъболекарка ми препоръча домашно избелване със системата на Опалесенс, пред офис избелването.
Въпреки, че ако зъбите са с по-тъмен естествен цвят, понякога се комбинират и двата метода- първо се избелват с лампа в кабинета, после продължават с домашно избелване, докато не добият задоволителен цвят зъбите.
Правят се едни шини, мисля силиконови и на мен ми отне около две седмици, защото спях с шините през вечер, а освен това ползвах и флуорен гел две нощи.

Azzy можеш ли да дадеш координати на твоята зъболекарка,ако не искаш тук на лични,да споделиш колко ти излезе избелването с тази система и дали твоята зъболекарка прави и офис избелване,за да прецени кое за мен е по-добрия вариант!Мерси много  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия