Въпрос за пола на плода.

  • 2 481
  • 41
Здравейте момичета, вчера бях на консултация и лекарят ми каза, че бебето ще бъде момче, преди един месец обаче същия лекар ми каза, че бебето ще бъде момиче. Ние със съпруга ми  бяхме свикнали с мисълта за момиче. Дори говорихме за бебето в женски род, но след вчерашния преглед съм объркана от новината. Не ме разбирайте погрешно не, че не искаме момче, но е странно. Въпросът ми е следния, чувала съм, че ако ти кажат че ще имаш момиче може и да се роди момче, защото лекаря не е видял добре, някой знае ли дали ако лекаря ти каже, че ще е момче има вероятност бебето да е момиче. Има ли майки във форума на които не са познали пола на бебето.
Виж целия пост
# 1
На мен ми познаха че ще имаме момченце, а пък и ние с таткото така искахме!  Grinning Обаче на една моя приятелка до последно и казваха на консултациите че ще има момче и какво роди се момиченце! Ходили сме на едно и също място на консултации с нея!
Виж целия пост
# 2
 Аз наскоро ходих на триизмерен видеозон. Бременна съм в седми месец и ясно се вижда, че бебето ще е момче. За мен и таткото не е от значение, какво ще е бебето - важното е да ни е живо и здраво. Най - добре ще се го видиш какво  е като се роди. На една позната казваха до последно, че ще е момче, а се оказа момиченце. Явно е че сигурни неща няма.
Виж целия пост
# 3
Точно за това съм на мнение, че не трябва да се настройва човек предварително.В 6-я месец ми казаха - момиче, в 7-я ми казаха - момче, сега като ида другата седмица не знам какво ще ми кажат.
Затова и не исках да знам какво ще е, все ще се види няма къде да се скрие Laughing
Виж целия пост
# 4
преди 32 дни моя съседка роди.Казваха до последно-МОМИЧЕ.накупиха дрешки.влиза да ражда-МОМЧЕ Shocked
Добре,че не бяха купили розова количка Mr. Green
Сега ходи с жълти дрешки и се къпе в розово коритце Heart Eyes
Виж целия пост
# 5
на мен ми казаха момиче посе момче и накрая МОМЧЕно не съжаяам
Виж целия пост
# 6
И при мен се получи същото - в 4 месец ми казаха момиче, на следващите консултации не се виждаше и последния път като ходих казаха момче, така  че чакаме да се роди живо и здраво бебе, без значение момиченце или момченце!Пазаруваме всичко в зелено , жълто и оранжево   Laughing!
Виж целия пост
# 7
На мен ми казаха още в 18 седмица, че ще е момиче на 4Д ехограф
Виж целия пост
# 8
Обикновено се бъркат пъпната връв с пишката и срамните устни с тестиси. Всичко е възможно, както са ти писали  идругите момичета, възможно е накрая и да е момиче  Simple Smile Важното е да е живо и здраво - леко раждане е  здраво бебче ти желая  Heart Eyes
Виж целия пост
# 9
При нас се получи точно така-докторката видя момче,пък сега си имаме една Ивелина. Grinning
Виж целия пост
# 10
За моето дете всеки месец ми казваха различен пол. Започна се с момче, после момиче, после пак момче и накрая момиче. Изобщо не може да се твърди, че на видеозона може със 100%на сигурност да се определи пола. Още повече, че момичешките лабии са много силно изразени и наподобяват мъжки полови органи. Чак когато се оформят семенните торбички (става в по-късните седмици) може да се каже със сигурност, че детето ще бъде момче. Не се шашкай - шансовете са 50% Laughing
Виж целия пост
# 11
На мен ми познаха пола, казаха момче и родих такова. Но на една приятелка до последно й казваха, че ще е момиче, а тя роди момче.  Peace
Виж целия пост
# 12
       Аз все още нямам дете, но да разкажа за племенницата ми. Колкото пъти гледаха снаха ми, винаги казваха, че бебето е момче. Да, ама не  Laughing. Имаме си прекрасно момиченце. Най-важно е бебчето да е живо и здравичко! Полът е нещо второстепенно според мен.  
Виж целия пост
# 13
На мен ми познаха пола, казаха момче и такова родих  Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Такива грешки стават и то много ,въпреки че на мен ми познаха в пърата седмица на деветия месец а аз във втората родих прекрасно момиченце.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия