Има ли криза в третата година?

  • 504
  • 8
Здравейте мами! Моля ви споделете с мен, възможно ли е да има криза в третата година на детето? Намирам рязка промяна в характера на дъщеря ми. Капризна и абсолютно като завързана за мен.Болезнено приема излизането ми от къщи за работа (а преди не сме имали такива проблеми). Дали съществува нещо подобно като криза във възрастта или е някакво временно неразположение? Благодаря ви!
Виж целия пост
# 1

    Има, има!

 Детето ми е на 3г.1м.и е нещо страшно ooooh!Миналата седмица се тръшкаше пред кабинета на педиатърката и го вкарах вътре влачейки го като мръсен парцал.Жената ми обясни, че е нормално, защото това е първия пубертет.

 Аз бях чела във форума, че той е между втората и третата година и се гордеех как го е пропуснал, но съм била в грешка.

 Дано съм те успокоила малко Simple Smile
Виж целия пост
# 2
мммммм, това не го знаех. Мерси Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Кризата на третата година. Много материал.
Виж целия пост
# 4
Криза, породена само от възрастта, не считам че съществува. Не съм имала сложности през пубертета. Синът ми е почти на осем и няма година от живота му, която мога да определя като "кризистна". Малкият кара втората си година и е далеч въобще от "кризи" и други извънредни състояния. Не мисля, че възрастта тук има пръст.
Виж целия пост
# 5
Има имааа и не само в 3-тата, но и всяка една година си има някаква криза  ooooh!
Виж целия пост
# 6
Има имааа и не само в 3-тата, но и всяка една година си има някаква криза  ooooh!

взе ми го от клавиатурата  Crossing Arms
Виж целия пост
# 7
Т. нар. "бебешки пубертет". При Калина започна по-рано обаче и вече отшумява.
Ако дъщеричката ти е тръгнала на детска градина, това обяснява промяната в настроението и поведението й.
Виж целия пост
# 8
Има имааа и не само в 3-тата, но и всяка една година си има някаква криза  ooooh!

взе ми го от клавиатурата  Crossing Arms

извинявай мило другарче повече няма да правя така  Joy   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия