"Плоскости" за стените на банята вместо плочки?

  • 36 127
  • 9
Снощи ни беше на гости приятел който твърди ,че е излязло  нещо ново в обзавеждането на баня-някакви плоскости от водоустойчиво покритие,които се "закопчавали"за стените ...вместо плочки.най-голямото предимство било,че майсторите идват и ги монтират за няколко часа както е с ламинирания паркет...няма мръсотия,няма да плащаш толкова колкото за лепене на плочки,няма да чакаш. newsm78 Само дето източника на тази ценна информация е виждал въпросната баня в друг град като бил на гости...и нито може да каже колко струва това чудо,нито може да ни упъти-по-добро ли е от фаянса...Някой има ли представа за какво става въпрос?
Виж целия пост
# 1
Аз за първи път чувам  Shocked

Доскоро се ровех доста по сайтове с керамика  и т.н... зарди ремонта, но не съм срещала никъде тази "мода"  Simple Smile

Виж целия пост
# 2
Мисля,че се сещам за какво питаш.Не съм много сигурна,но тези плоскости ,не са устойчиви на вода т. е. надуват се.Едни познати си поставиха в новия офис ,в банята нещо подобно,но помещението се използва само за тоалетна,въпреки ,че има монтирана и батерия за душ.Монтажът беше много лесен,за  няколко часа,стои красиво ,но не е за жилищни нужди.
Виж целия пост
# 3
Да, има такива плоскости, в Бриколаж съм ги виждала в най-различни цветове. Опаковани са по няколко, доста са дълги и наистина изглеждат като ламинат.
Виж целия пост
# 4
Това са ПВЦ плоскости за стени и окачени тавани.Абсолютно водо и влагоустойчиви са.Различни дължини  цветове са.Монтират много лесно бързо и чисто.Има типове с фуга и без.Чисти се само с водичка-изобщо абсолютно лесна поддръжка.От групата на трудногоримите материали са.За да не правя реклама,ако някой иска да ми пише на лични.
Виж целия пост
# 5
Това са ПВЦ плоскости за стени и окачени тавани.Абсолютно водо и влагоустойчиви са.Различни дължини  цветове са.Монтират много лесно бързо и чисто.Има типове с фуга и без.Чисти се само с водичка-изобщо абсолютно лесна поддръжка.От групата на трудногоримите материали са.За да не правя реклама,ако някой иска да ми пише на лични.

Имаш ли представа каква е цената. Днес тъкмо бях при майка и мих банята, и се чудехме с брат ми как да събираме пари за нови плочки майстори т.н. и това идва доста добре като решение за момента  Peace
Виж целия пост
# 6
Побутвам темата малко,живо се интересувам и аз Wink
Виж целия пост
# 7
http://www.nolina-bg.com/
Това е вносителя на плоскостите. Много са красиви и за мен най-важното е - НЯМА фуги, което значително облекчава почистването на банята Laughing
Мисля, че излиза малко по-евтино от варианта с фаянс.
Виж целия пост
# 8
Мацинка ,благодаря!  bouquetОпределено изглежда добре това,което видях и ако е истина че издържа на влага ще е просто перфектно Praynig.Може да огрее и нашата баня Peace
Виж целия пост
# 9
А някой да знае къде в Пловдив могат да се намерят такива плоскости и дали има по-богата цветова гама  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия