Една много вкусна есенна салата

  • 2 281
  • 21
Вече времето като почне да се застудява правим една много вкусна салата в къщи, затова реших да дам рецепта.

Необходими са около 6 печени обелени чушки
2 - 3 скилидки чесън
консерва царевица малка или половин голяма
копър
3 варени яйца
250 гр. сирене
сол
олио
оцет

Чушките се нарязват на дълци ивици, прибавя се скълцания на ситно чесън, обелените и нарязани на ситно варени яйца, царевицата, копъра и най-накрая се прибавя и натрошеното сирене. Овкусява се с сол, оцет и олио и се разбърква.
Много е вкусна.
Опитайте  Hug
Виж целия пост
# 1
Да наистина е много вкусна.Добре,4е ме подсети за нея   bouquet  ще си я спретнем веднага Joy
Виж целия пост
# 2
Много обичам печен пипер и всичко което се приготвя с него така че с удоволствие ще пробвам салатката
Виж целия пост
# 3
Обожавам всички салатки с царевица и тази ще я запиша към фаворитите!   bouquet
Виж целия пост
# 4
Много обичам печени чушки  Crazy Тази салатака ми е любима, само че аз я правя без царевицата , но пък слагам орехи  Flutter
Виж целия пост
# 5
ммммммм много вкусно звучи, ще я пробвам в най-скоро време. А може и орехи и царевица да сложа, пак ще е вкусно!
Виж целия пост
# 6
О,Линдита,благода за рецептата - звучи много вкусно,а е лесно.Никога не съм яла такава салата и дори не ми е хрумвало!
При първа възможност ще я направя. Peace
Виж целия пост
# 7
O, страхотно звучи  Laughing. Голям фен съм на салатките. Ще се пробва непремнно   bouquet
Виж целия пост
# 8
Ммммммм, разкошотия. Аз обаче слагам майонеза в салатата. Много я обичам.
Виж целия пост
# 9
Браво мерси за рецептата. Тъкмо се чудех за есенни салатки ,че вече краставиците и доматите не им е сезона и са с ужасен вкус.
Мерси ще я пробвам тази салатки имам и готови печени чушки  bouquet
Виж целия пост
# 10
точно днес купих царевица,сирене и прочие и ще правя тая салатка  Flutter
Виж целия пост
# 11
Ще направя за довечера. Peace
Виж целия пост
# 12
Аз също ще я направя тази вечер, благодаря за рецептата Grinning
Виж целия пост
# 13
Вчера в магазина ми паднаха 3 кутии консерва на главата  Mr. Green
честно казано и идея си нямам как стана  Blush добре, че не бяха тежки иначе...  Cry
Та след това си взех едната кутия за вкъщи  hahaha и ще си я направя  на салатка  Whistling
Виж целия пост
# 14
Есента има много варианти.
Аз обичам червено цвекло и морков настъргани с лимон и зехтин
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия