Прищипан седалищен нерв....... помогнеге!

  • 10 302
  • 4
В 9 месец съм и от 2 дни имам болки в таза и седалището, които се местят и надолу по крака. Очевидно е прищипан някаккъв нерв, но за съжаление на дная какво да правя. Могат ли да се вземат някакви лекарства в случая или да търся масажист?
Виж целия пост
# 1
Прилича ми на ишиас, аз имах такова нещо, когато не бях бременна, за съжаление, има разни методи да се облекчи, по аптеките продават разни лепенки и т.н, мазила, но не помагат особено, ще мине от само себе си....Явно си предразположена, добре е лятото много да се печеш.
Виж целия пост
# 2
Аз имах същия проблем - стигнах до окуцяване в 6-7 месец Sad Веднага бих ти препоръчала моята лекарка - мануален терапвет, но за съжаление онзи ден разбрах, че си е счупила ръката и в момента не работи.
Тя ме оправи с 2 сеанса в 7ия месец - доста трудно беше с оглед на големия корем - лежах върху 2 възглавници и корема между тях. Потърси най-добре такъв специалист, но не масажист, а лекар. Но трябва да е много добър, а и се съмявам някой да се навие да работи в 9ия. Другия ти вариант е да стискаш зъби, ако все пак може да се придвижваш - като гледам малко е останало.
Стискам ти палци! Ако решиш за в бъдеще, че ти трябват координати - пиши ми на лични.
Виж целия пост
# 3
Здравей мила, искам да ти кажа, че точно в 9 месец получих същото.Личната лекарка ме изпрати на невролог, който ми изписа едни витамини - Милгама М мисля бяха, които въобще не помогнаха.После ходих няколко дни на физиотерапия отново с нулев резултат.Всички вече ми говореха как трябва да родя секцио, когато стана време да отида при гинеколожката си за преглед.Тя ми изписа да пия една седмица Диклак на таблетки.От второто хапче се оправих.Но подчерта, че не бива да го пия повече от една седмица, за да не навреди на бебето все пак.Имаше различни милграми и не си спомням от колко ми изписа, но се консултирай с твоя гинеколог за това.Също така не трябваше да се пият на гладно си спомням.Оправих се точно за три дни, преносих с една седмица и бебо се роди нормално.Така, че можеш да попиташ гинеколога си.Дано и на теб ти помогнат, защото честно казано мен повече ме боля този нерв, отколкото саото раждане.Знам, че е ужасно.Желая ти успех и леко раждане. Peace
Виж целия пост
# 4
имах такъв проблем преди време, както просто си стоях клекнала изправих се и нямам думи какви болки се почнаха имах усещането че от коляното до тазобедрената става имам два ножа и се въртят, а и кръста боли Sad тогава никой неможа да ми помогне освен чакръкчия   /така му викаме ние по В.Т./ отидох бутна ме тук там изпука ме два-три пъти и взех да се оправям, след като я посетих общо 3 пъти нищо ми нямаше, а бех в тежко състояние като легна на леглото и си опъна 2 крака единия толкова неможех да го опъна че беше по-къс от другия. Бях се побъркала от ужас да не остана така и болката не се търпи.
Незнам до колко би ти помогнало но тогава ползвах едно мазило Румалая, купува се от билковите аптеки или магазин Здраве бях си взела и един Тибетски крем с мумийо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия