официална рокля!

  • 10 339
  • 26
дайте ми съвет за магазини,където мога да намеря рокля за тържествени случаи...
ще бъда кръстница и единственият магазин който ми идва наум е РАКСЕВСКИ !!!
Виж целия пост
# 1
никой ли не може да ми препоръча друг хубав магазин  Confused
Виж целия пост
# 2
Много зависи ти какво искаш.Но лично аз харесвам роклите на Александра,тези от сатен които са.Предимно с високи талии,има различни цветове и дължини.Има и туники до колената,днеска беше тя в ''Огледала'' точно с една такава,ако си гледала де. Simple Smile
Виж целия пост
# 3
не съм я гледала...
 Thinking тук във форума бяха дали сайт,но той все още е в процес на разработка...

п.п.аз точно за сатенена рокля се бях замислила-нещо подобно на това

Виж целия пост
# 4
не съм я гледала...
 Thinking тук във форума бяха дали сайт,но той все още е в процес на разработка...

п.п.аз точно за сатенена рокля се бях замислила-нещо подобно на това



Значи нейната беше със същото деколте,дължината беше до там,но имаше и по-дълги места и беше в свежи цветове.И беше по-свободна.Ако имаш време,защо не минеш до магазина й?Наистина сайта,не е готов.Пък и бяка казали,че цените са много добри.Аз съм виждала 7-8 от роклите,абсолютно всички са ми харесвали.
Виж целия пост
# 5
Във всички сватбени салони има голямо разнообразие от официални рокли,знам го от личен опит,а и така ще ти я направят точно по твой вкус и размер!Виж на пиротска например!
Виж целия пост
# 6
Много зависи колко официална дреха ти трябва. Определено най-богат избор има в сватбените салони, както ти е писала zaiche_dafi /и аз  го казвам от личен опит, натрупан само преди 2 седмици/, но за Пиротска нищо хубаво не мога да кажа относно официалните и сватбените облекла. Там е само конфекция, по мое мнение са ужасни, но пак казвам ЗАВИСИ какво точно искаш, търсиш и можеш да си позволиш, а и случая какво изисква.
Виж целия пост
# 7
ами въпроса е ,че не ми се занимава да ми шият ...наистина така е най-добре,но предпочитам да отида,да меря и да купя  Mr. Green
eveto,ще бъда кръстица-искам нещо "по-така"  Peace принципа-малка черна рокля не ми върши работа... Confused
и все пак да е добра цена ...може би до 500лв.,като знам ,че след това така ще седи в гардероба не ми се дават много пари!
Виж целия пост
# 8
Тази година около баловете видях страхотни рокли, точно от този тип сатенени в базара до Халите /на самата М. Луиза до хотела/. Щанда е отдясно като влезнеш, има блузи, поли и рокли. Например имаше дълги  сатенени по 200 лв.
Виж целия пост
# 9
Ако решиш, на Александра са между 130-190лв.
Виж целия пост
# 10
И аз си търся официална рокля. Видях две хубави моделчета с висока талия в един магазин на Графа, но му забравих името. Намира се срещу пазарчето.
Виж целия пост
# 11
Днес минавах по Ангел Кънчев и видях магазина на Жана Жекова. Имаше хубави рокли на витрината, но за цени - нямам никаква представа  Simple Smile
Много ли са скъпи?
Виж целия пост
# 12
а адреса на бутика ,на Александра-кой е ?
Виж целия пост
# 13
kamelia77, aз не знам адреса на бутика за който питаш, но Жана Жекова е страхотна. Преди време пробвах нейни рокли и бяха божествени  Heart Eyes И като цени мисля, че би могла да се вместиш - роклите, които харесах бяха на цени около 400лв. и 700лв. по спомени.
Виж целия пост
# 14
а адреса на бутика ,на Александра-кой е ?

Не знам как точно се казва улицата, ще се опитам да ти го обясня. Вървиш по Витошка, по десния тротоар (идвайки от НДК). След магазина на Саламандър завиваш вдясно (пресечката е Парчевич). В тази пресечка е 127мо у-ще. Вървиш покрай самото у-ще, т.е. стигаш до мястото където Парчевич се пресича от една друга пресечка (която е именно търсената улица, но просто не й знам името). Там завиваш влязо и 200м по-надолу на самия ъгъл е магазина. Няма как да го пропуснеш, защото е голям с големи витрини. Казва се "Агата". Минах онзи ден и на витрината имаше страхотни неща!
Дано да си намериш нещо подходящо. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия